Nowy singiel i teledysk Smash Into Pieces

i

Autor: Materiały prasowe

Nowy singiel i teledysk Smash Into Pieces

2021-05-24 13:45

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 25 singli, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii. Teraz historia ta trwa dalej, właśnie dziś premierę ma kolejny, czwarty już singiel i teledysk “Broken Parts”, który zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów.

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

“…Ghostist, przeciwnik Apocalypse DJ, nie może zrozumieć ludzkiego umysłu. Jest coś pięknego w kierowaniu się pasją i emocjami, ale nie pasuje to do wizji idealnego świata Ghosista. Chaos, jakim jest ludzki umysł, musi być zrozumiany i kontrolowany. Mieszkańcy Arkadii mają wybór: dołącz do doskonałego, wirtualnego świata Ghostisa lub zostań jego wrogiem…”

Nowy album Szwedów ukaże się w 2021 roku, zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat