Kazik Staszewski - ŻONA, DZIECI, SYN

i

Autor: Foto: Dominik Pajewski

Nowa płyta Kultu do posłuchania w sieci. Posłuchajcie mało znanego zespołu

2020-12-10 9:23

Nowa płyta Kultu, to koncertowy album, który został zarejestrowany na Pol'and'Rock Festival 2019. Album wywołał wiele szumu i między innymi pomógł w tym lider grupy Bayer Full. W końcu koncertówka Kultu trafiła na streaming.

Zespół Kult ma na swoim koncie albumy, które stały się ważne dla słuchaczy i dla rocka w Polsce. Z pewnością do historii przejdzie koncertówka, która została zarejestrowana na Pol'and'Rock Festival 2019. Album zostanie zapamiętany nie tylko dzięki temu, że był to jeden z największych koncertów w historii festiwalu, ale również dlatego, że lider grupy Bayer Full mocno wątpił w to, że ktoś jeszcze chciałby kupić płytę zespołu Kazika. Okazało się, że bardzo dużo osób chciało kupić krążek, który pokrył się złotem. Teraz albumu można posłuchać w sieci.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Kult - Pol'and'Rock 2019 w sieci. Gdzie posłuchać koncertówki?

Album, który zawiera około 2 godziny muzyki, można posłuchać w każdym serwisie streamingowym. Także, użytkownicy Spotify, TIDAL czy Apple Music, mogą spokojnie odpalić smartfona i posłuchać albumu, który zawiera zapis historycznego występu. 

Zespół Kult pracuje obecnie nad nową płytą studyjną, która ma być następcą krążka 'Wstyd' z 2016 roku.