Nie żyje gwiazda 'Akademii Policyjnej' żegnamy kultową oficer Laverne Hooks

i

Autor: screen: https://youtu.be/1e_9GirqmoI

Nie żyje gwiazda 'Akademii Policyjnej' żegnamy kultową oficer Laverne Hooks

2021-01-08 10:31

To smutna wiadomość dla wszystkich fanów 'Akademii Policyjnej' oraz miłośników amerykańskich komedii. Marion Ramsey, która wcielała się w postać oficer Laverne Hooks nie żyje! O śmierci aktorki dowiedzieliśmy się 8 stycznia 2021.

To bardzo smutna wiadomość dla fanów serii 'Akademia Policyjna' oraz miłośników amerykańskich komedii. Marion Ramsey, która wcielała się w postać oficer Laverne Hooks nie żyje! O śmierci aktorki dowiedzieliśmy się 8 stycznia 2021. Jaka była przyczyna śmierci gwiazdy serii 'Akademia Policyjna'?

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Marion Ramsey nie żyje! Odeszła oficer Laverne Hooks z 'Akademii Policyjnej'

Marion Ramsey była aktorką znaną z przedstawień broadwayowskich, jednak największą popularność przyniósł jej występ w serii 'Akademia Policyjna', której pierwsza część ukazała się w 1984 roku. Aktorka wystąpiła tam w roli nieasertywnej oficer Laverne Hooks. Później Ramsey pojawiała się w różnych horrorach i z biegiem lat jako aktorka dubbingowa, podkładając głos na przykład w animowanej odsłonie 'Rodziny Addamsów'. Aktorka była rownież wokalistką i kompozytorką, współpracując z Harasem Fyre'em.

O śmierci Marion Ramsey poinformował serwis Deadline, który powołuje się na agenta aktorki Nie ujawniono przyczyny śmierci aktorki, podano tylko, że od pewnego czasu poważnie chorowała. Aktorka miała 73 lata.

Akademia Policyjna doczekała się 7 części, a jakiś czas temu w planach była kolejna odsłona cyklu. Nie wiadomo czy uda się zrealizować kolejny film z serii.