Netflix tworzy serial o powodzi tysiąclecia. Kiedy premiera?

i

Autor: screen: https://youtu.be/jDRzf20lRik

Netflix tworzy serial o powodzi tysiąclecia. Kiedy premiera?

2021-04-09 11:57

To jedno z tragiczniejszych wydarzeń w historii Polski po 1989 roku. Netflix udostępni serial, który opowie o powodzi tysiąclecia. Kiedy premiera?

Netflix ma dużo planów na wielkie produkcje i zazwyczaj pokrywa się to z oczekiwaniami widzów. Wiele osób oczekiwało na drugi sezon serialu ROJST i w końcu marzenia się spełniły. Netflix zapowiedział kontynuacje historii, która jak się okazuje, będzie teraz umieszczona w latach 90-tych. Nie zabraknie także motywu związanego z powodzią tysiąclecia.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Powódź tysiąclecia w nowym sezonie ROJST. Kiedy premiera?

Wiadomo, że serial zostanie osadzony w latach 90-tych, a ważnym tłem będzie powódź tysiąclecia. Woda podmyje tereny, gdzie odnajdą się zbiorowe mogiły, co nie będzie taką łatwą sprawą dla policji i społeczeństwa. Razem z ciałami, powódź odkrywa korupcję i przekręty lat 90-tych jak i długo skrywane sekrety z czasów wojny. Z czym zmierzą się detektywi Anna Jass (Magdalena Rożczka) i Adam Mika (Łukasz Simlat)? Z jakimi tajemnicami zmierzą się tym razem dziennikarze Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) i Witold Wanycz (Andrzej Seweryn)? Tego dowiemy się latem 2021, tymczasem zobaczcie zwiastun produkcji:

QUIZ. Współczesne polskie seriale. Znasz ich bohaterów? Nawet bez TV 8 punktów to wręcz twoja powinność

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Hanka Mostowiak, którą w serialu „M jak Miłość’ grała Małgorzata Kożuchowska?