Nergal w wieku 16 lat - tak wyglądał jeden z pierwszych wywiadów z Behemothem

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/278218672353694/videos/1978171585655587

Nergal w wieku 16 lat - tak wyglądał jeden z pierwszych wywiadów z Behemothem

2021-04-01 11:08

Każdy jakoś zaczynał i nawet gwiazdy metalu nie były od zawsze mroczne i wyglądające poważnie. W sieci można znaleźć jeden z pierwszych wywiadów z Behemothem, gdzie wypowiada się 16-letni Nergal. Nagranie wydobył fanpage 'Najlepsze smaczki ze starych, polskich zinów'.

Patrząc na gwiazdy rocka i metalu, ciężko sobie nie raz wyobrazić, że ci goście byli kiedyś młodzi i wyglądali dużo mniej poważnie niż obecnie. Jak wiadomo, czasami pojawiają się archiwalne nagrania, które pokazują pewnego rodzaju rys historyczny i samych artystów w młodym wieku. Niedawno odnaleziono archiwalne nagranie, gdzie możemy zobaczyć jeden z pierwszych wywiadów z grupą Behemoth.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

16-letni Nergal w jednym z pierwszych wywiadów: only black is real!

Wiadomo, pierwszy wywiady to stres i nie ma co się dziwić, zwłaszcza gdy ma się 16 lat i stara się wypromować swój zespół najlepiej jak się da. Jak wtedy wyglądała sytuacja Behemotha, który miał przed sobą jeszcze wiele lat pracy, by stać się międzynarodową gwiazdą? Tego dowiecie się z materiału fanpage'a 'Najlepsze smaczki ze starych, polskich zinów', gdzie można też zobaczyć przedstawiciela zespołu Christ's Flesh. Jedno jest pewne, Nergal już wtedy uważał, że 'only black is real!':

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny