Nergal zapowiada nową płytę Me And That Man, twierdząć, że będzie tam duch Slayera, Iron Maiden i Misfits

i

Autor: screen: https://youtu.be/NOZe8Ubfa3w

Nergal powiedział, za co podziwia Anthony'ego Kiedisa z RHCHP

2021-10-28 12:29

Nergal jest jednym z tych artystów, którzy poznali największe gwiazdy, będąc później z nimi w koleżeńskich relacjach. Lider Behemotha wspomniał pewną sytuację, w której uczestniczył Anthony Kiedis, która wywarła na nim spore wrażenie.

Nergal miał okazję poznać wielu popularnych artystów, którzy kiedyś byli jego idolami, a teraz są z nim w koleżeńskich relacjach. Lider Behemotha wspomniał jedną sytuację, która pokazała, że warto trzymać zdrowy dystans na linii idol-fan. Bohaterem tej sytuacji był Anthony Kiedis.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Nergal powiedział, za co podziwia Anthony'ego Kiedisa z RHCHP

W wywiadzie dla podcastu 'h23', Nergal wspomniał, jak dawno temu, razem ze swoim przyjacielem, spotkali na ulicach Los Angeles Ozzy'ego Osbourne'a i Anthony'ego Kiedisa. Gdy przyjaciel Nergala poprosił o zdjęcie, Ozzy zgodził się, ale lider RHCHP grzecznie odmówił. Jak wspomniał Nergal, było to imponujące:

Fajnie, że ludzie chcą zdjęcia. Zwykle się zgadzam, ale czasami fani nie wiedzą, gdzie leży granica i się narzucają. Kiedy jesteś w restauracji na randce możesz odpowiedzieć „nie”. Nie mam więc problemu z powiedzeniem: „Przykro mi, ale to prywatne spotkanie, jestem na randce. Może następnym razem”. W dziewięciu przypadkach na dziesięć odpowiadają: „Szanuję to. Przepraszam, że przeszkadzam. Mogę ci uścisnąć dłoń?”. „Oczywiście, że tak”.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu