Nawiedzone miejsca w Polsce

i

Autor: Scree YooTube: Straszne Historie na faktach Nawiedzone miejsca w Polsce

Nawiedzone miejsca w Polsce - znasz je wszystkie? [LISTA]

2021-03-30 12:48

Nawiedzone miejsca w Polsce naprawdę istnieją? Jeżeli myśleliście dotychczas, że Polska cierpi na deficyt nawiedzonych miejsc - to byliście w wielkim błędzie. Również my mamy swój nadwiślański Trójkąt Bermudzki oraz miejsca, w których straszy! W sieci pojawia się coraz więcej informacji o podobnych miejscówkach, a więc my dziś ruszamy ich tropem i sprawdzamy gdzie się znajdują i czym tak właściwie są! Oto miejsca, które podobno są nawiedzone.

Naszą drogę po Polsce zaczynamy w Babiej Górze. To jedno z miejsc, które od lat przyciąga ufologów i miłośników teorii spiskowych z całego kraju.

Nawiedzone miejsca w Polsce - Babia Góra jak Trójkąt Bermudzki

To jedno z tych najbardziej nawiedzonych miejsc w Polsce. Babia Góra często nazywana jest polskim Trójkątem Bermudzkim. Legenda głosi, że to w tym miejscu odbywały się sabaty czarownic w noc świętojańską, Zaduszki, Wielki Piątek i dzień świętej Łucji. Znane są liczne relacje naocznych świadków, którzy twierdzą, że wieczorami pomiędzy drzewami spacerują tajemnicze postacie, które nagle znikają w otchłani lasu. Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że podczas spaceru szlakami ewidentnie odczuwalna jest obecność innych osób, choć wokół nikogo nie ma. Bardziej radykalni zwolennicy tej teorii mówią o tym, że znajduje się tu tajemnicze przejście pomiędzy dwoma światami.

Niebezpieczny pustostan straszy w centrum Szczecina

Nie jest to jedyne tak zagadkowe miejsce. W Polsce jest ich więcej, a jednym z popularniejszych jest tak zwana polska Aokigahara.

Las samobójców w Polsce

Czy las samobójców w Polsce faktycznie istnieje? Wiele osób twierdzi, że tak! To podobno coś na wzór japońskiej Aokigahary, gdzie setki osób zdecydowały się odebrać sobie życie zarazem zostawiając ślad po sobie w postaci wstążek przywiązanych do drzewa. W Polsce wiele osób, które zdecydowały się wejść na Diablak, już nigdy z niego nie wracało. Ciała tych nieszczęśników znajdywane były w lecie, a niektórych nawet nie odnaleziono!

Nie tylko miejsca mogą zaskakiwać swoją historią i zaskakującymi faktami z nimi związanymi. Naszą listę zamykają niewyjaśnione przypadki tragedii lotniczych, które mrożą krew w żyłach.

Niewyjaśnione tragedie lotnicze w Polsce

Niewyjaśnione tragedie lotnicze w Polsce - takich też nie brakuje! Chociażby 1963 rok i spadający nagle na ziemię, podczas pięknej i bezchmurnej aury, helikopter z pilotem i pasażerem na pokładzie. Niestety w wyniku niewyjaśnionej do dziś tragedii - oboje ponieśli śmierć na miejscu. Kolejna sytuacja i znów Babia Góra w roli głównej. To tutaj w 1969 roku podczas pięknej pogody samolot lecący z Warszawy do Krakowa nagle zboczył z kursu i wbił się w wierzchołek góry. Zginęło 53 pasażerów odrzutowca. Z kolei w 2013 roku, w tym samym miejscu, doszło do kolejnej lotniczej tragedii, ponieważ awionetka lecąca z Poznania do Bratysławy po prostu wbiła się w zbocze. tej tragedii również nie wyjaśniono, a z pokłady samolotu nie udało się odzyskać czarnych skrzynek.

A Wy jak logicznie wyjaśnilibyście te tajemnicze przypadki? Wierzycie w zjawiska paranormalne i brak uzasadnienia naukowego i technicznego dla opisanych przypadków? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Sonda
Czy wierzysz w duchy i zjawiska nadprzyrodzone?