Metallica - S&M2: Meta i orkiestra symfoniczna z San Francisco ponownie razem!

i

Autor: Materiały prasowe Metallica - S&M2: Meta i orkiestra symfoniczna z San Francisco ponownie razem!

Metallica wydała film dokumentalny o trzech ważnych utworach

2020-12-07 9:16

Fani Metalliki mogą mieć powody do radości, zespół zapowiada, że pracuje nad nową płytą i specjalnymi reedycjami, a do tego pojawił się film, który opowiada o kulisach powstawania słynnych utworów grupy.

Metallica wiele razy testowała cierpliwość swoich fanów i wygląda na to, że w końcu coś więcej dzieje się ze strony grupy, bo oprócz zapowiadanego nowego albumu i specjalnych reedycji, dostaliśmy ciekawy film dokumentalny. Produkcja opowiada o trzech, ważnych numerach w historii zespołu.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Film dokumentalny o ważnych numerach Metalliki. Co zobaczymy w produkcji?

'Metallica: The Story Of The Songs' opowiedzieć ma o trzech ważnych numerach Metalliki, są to: 'One', 'Enter Sandman' i 'St. Anger'. Dlaczego taki zestaw? Jak tłumaczą twórcy, piosenka 'One' pomogła przebić się do szerokiego grona słuchaczy, 'Enter Sandman' zaprowadził zespół na szczyty list przebojów, a co tu robi numer 'St. Anger'? Jak tłumaczą twórcy:

Metallica zaryzykowała swoją komercyjną wiarygodnością, wydając najbardziej eksperymentalny i surowy album w karierze. Realizator Mike Gillies wspomina, że zespół był wówczas na krawędzi rozpadu.

Film pojawił się 6 grudnia, na platformie Reelz i obecnie nie wiadomo, czy będzie dystrybuowany gdzieś indziej. Pozostaje cierpliwie czekać.