Metallica nagrała coś z Eltonem Johnem? Wszystko na to wskazuje

i

Autor: Screen: https://youtu.be/ZHwVBirqD2s

Metallica nagrała coś z Eltonem Johnem? Wszystko na to wskazuje

2021-03-30 13:26

Metallica podkreślała wiele razy, że czas pandemii jest dla nich dobry, ponieważ nie ma koncertów i można skupić się na nowych rzeczach. Okazuje się, że zespół mógł nagrać coś z Eltonem Johnem!

Brak koncertów jest dla zespołu Metallica bardzo dobry, ponieważ jak sami podkreślają, można skupić się na nowych utworach. Grupa podobno pracuje nad nowym albumem, a w sieci pojawiły się doniesienia, że przygotowywany może być numer z Eltonem Johnem!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Metallica nagrała coś z Eltonem Johnem? Wokalista enigmatycznie opowiedział o współpracy

Elton John, podczas swojego programu 'Rocket Hour', opowiedział co robi w trakcie pandemii i jak się okazuje, jest to dość twórczy czas:

Właśnie zrobiłem coś z Metallicą. W trakcie okresu lockdownu pracowałem też z Gorillaz i innymi ludźmi. Nie nagrywałem swoich piosenek, ale robiłem świetne rzeczy z innymi ludźmi.

Może chodzić o album Miley Cyrus, gdzie pojawią się numery z repertuaru Metalliki. Mówi się, że w jednym z kawałków ma pojawić się Elton John i być może artysta konsultował się z zespołem. NIe byłby to pierwszy raz, gdy wokalista pojawi się w tego typu repertuarze, niedawno mogliśmy usłyszeć wspólny numer z Ozzym Osbournem.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]