Lars Ulrich opowiedział o wspólnej trasie Metalliki z Ozzym. Co szalonego robił wokalista?

i

Autor: screen: https://youtu.be/dBF78tA443A

Lars Ulrich opowiedział o wspólnej trasie Metalliki z Ozzym. Co szalonego robił wokalista?

2021-03-30 13:27

Gdy po premierze albumu 'Master Of Puppets', Metallica pojechała w trasę z Ozzym Osbournem, można było spodziewać się wszystkiego. Lars Ulrich wspomniał niedawno, co dziwnego Ozzy robił podczas prób dźwięku.

Gdy Metallica wydała album 'Master Of Puppets', było już o nich głośno, jednak nadal nie tak jak chciałaby grupa. W tamtym czasie Ozzy Osbourne rozkręcał swoją solową karierę i był na etapie promocji krążka 'The Ultimate Sin', jednak on i Sharon nie zapominali o młodszych zespołach i często brali ich na supporty. Ekscesy Ozzy'ego z lat 80-tych widzieliśmy w filmie 'The Dirt', także można sobie wyobrazić, co czekało Metallikę. W niedawno udzielonym wywiadzie, Lars Ulrich wspomniał, co najbardziej zapadało mu w pamięć z tamtego czasu.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Lars Ulrich wspomniał zabawną sytuację ze wspólnej trasy z Ozzym Osbournem

W wywiadzie dla 'Life On The Road' Briana Johnsona, Lars Ulrich wspomniał zabawną sytuację ze wspólnej trasy:

Ozzy dopiero zyskiwał sławę jako solowy artysta i oczywiście słynął z reputacji kompletnego świra. Na próbę dźwięku przychodził w sukience Sharon czy czymś innym. Nigdy nie wiedziałeś, co się zaraz wydarzy i było to bardzo fajne.

Warto zaznaczyć, że Ozzy przychodził w sukience dlatego, ponieważ wszystkie jego ciuchy były mu zabierane właśnie przez Sharon. Wynikało to z tego, że Sharon była przekonana, że dzięki temu Ozzy nie wyjdzie na miasto i nie wróci pod wpływem, jak widać, nie było to przeszkodą. Dla Metalliki musiało to być niezłym szokiem, ponieważ od dziecka byli fanami Ozzy'ego i Black Sabbath.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?