Matrix 4: czy właśnie poznaliśmy tytuł kontynuacji?

i

Autor: screen: https://youtu.be/Vy7RaQUmOzE

Matrix 4: czy właśnie poznaliśmy tytuł kontynuacji?

2021-02-02 10:27

Matrix 4 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2021 roku, jednak mało cokolwiek wiadomo o fabule. Przez przypadek dowiedzieliśmy się, jak będzie brzmiał tytuł filmu. Czy to naprowadza na fabułę?

Matrix 4 to film, który wywołuje wiele emocji jeszcze przed premierą, a wciąż mało o nim wiadomo. Jakiś czas temu coś więcej zostało ujawnione i to dzięki HBO Max, które przekazało informacje na temat nowości. Teoretycznie wtedy poznaliśmy tytuł, który brzmiał 'Matrix 4' i wszyscy myśleli, że to ostateczna wersja. Okazuje się jednak, że film będzie miał także podtytuł, który może naprowadzać na fabułę.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Matrix 4 - przez przypadek poznaliśmy tytuł filmu?

Charakteryzatorka, która pracowała przy filmie, wrzuciła na swój instagram zdjęcie ze specjalnym prezentem, który dostała od Lany Wachowski oraz producenta Jamesa McTeigue’a. Na liściku z podziękowaniem widać nazwę flmu, która brzmi 'Matrix Resurrections'. Oczywiście zdjęcie zniknęło z sieci, jednak można je znaleźć na innych stronach. Ruszyły już spekulacje czy właśnie dostaliśmy tytuł nowej części, czy to tylko zmyłka twórców? Tego dowiemy się wkrótce, a dokładniej 22 grudnia 2021, gdy film trafi do dystrybucji.

Sonda
Czy żona Nicka Jonasa powinna zagrać w nowej części Matrixa?