Marvel's Behind the Mask - powstał pierwszy dokument o znanych superbohaterach

i

Autor: Screen: https://youtu.be/ZZKzPblr1lc

Marvel's Behind the Mask - powstał specjalny dokument o znanych superbohaterach

2021-02-04 11:56

Świat Marvela jest ogromny, a gdy pojawiają się kolejne filmy, uniwersum rozszerza się i często idzie w różne strony. Postanowiono wszystko zebrać w jedno miejsce, tworząc specjalny dokument.

Świat Marvela jest ogromny i praktycznie cały czas jest rozbudowywany i wygląda na to, że kolejne filmy i komiksy ukażą jeszcze więcej ze świata superbohaterów. Niedługo na platformie Disney+ ma ukazać się specjalny dokument 'Marvel's Behind the Mask', który przybliży świat komiksowch herosów.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Marvel's Behind the Mask - specjalny dokument przybliży komiksowe postaci

Dokument ma przybliżyć świat komiksowych postaci, a do tego wyjaśnić fenomen istniejącego od lat 60-tych świata, który dzisiaj przynosi milionowe zyski. Jak czytamy w oficjalnym opisie:

Od samego początku istnienia komiksów tajne tożsamości były integralną częścią zarówno superbohaterów, jak i złoczyńców, którzy staali sie prowadzić "normalne" życie. Ale to postacie za maskami rezonują w pokoleniach fanów.

Od nastania Marvel Age of Comics na początku lat 60. XX wieku scenarzyści i rysownicy Marvela używali pojęcia tożsamości do badania ewoluującej koncepcji równych praw.

Legendarne postacie i historie Marvela nie tylko odzwierciedlały świat za naszym oknem - stały się odbiciem naszej własnej tożsamości i tego, kim naprawdę jesteśmy. W "Marvel's Behind the Mask" pojawią się goście z całego 80-letniego dziedzictwa Marvela, w tym scenarzyści i rysownicy stojący za takimi postaciami jak Black Panther, Miles Morales, Ms.Marvel, Luke Cage, X-Men, Kapitan Marvel i wiele innych postaci z uniwersum Marvela, mających wpływ na popkulturę i media.

Zobaczcie zwiastun dokumentu, który pojawi się na platformie Disney+ 12 lutego 2021. Niestety, nie wiadomo kiedy produkcja trafi na nasz rynek, ponieważ platforma ciągle nie jest dostępna w Polsce.

Bernie Sanders - MEMY