Martwe zło powraca! Historia pojawi się na HBO

i

Autor: screen: https://youtu.be/NL6mioAlpJk

Martwe zło powraca! Historia pojawi się na HBO

2021-05-28 10:36

'Martwe zło', to klasyka horroru lat 80-tych, który mocno zmienił cały gatunek i do dzisiaj uznawany jest za wyznacznik, posiadając wielu fanów. Okazuje się, że powstanie kolejna część filmu! Co wiemy o produkcji?

Gdy pojawiło się 'Martwe zło', nikt nikt nie przypuszczał, że film będzie takim hitem, a później, że będzie klasykiem kina i gatunku horroru. Po wielu latach, pojawić ma się nowa odsłona kultowej historii i właśnie poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

'Martwe zło' powraca w nowej odsłonie! Co wiemy o filmie?

Historia ma powrócić pod tytułem 'Evil Dead Rise', produkcją zajmie się wytwórnia New Line Cinema, a film ma trafić na serwis HBO Max. Reżyserem nowej części ma być Lee Cronin, a w rolach głównych wystąpią Alyssa Sutherland oraz Lily Sullivan. Fabuła skupi się się na dwóch skłóconych siostrach, które postanawiają się pojednać po latach. Przypomnijmy, że to nie będzie jedyna kontynuacja historii, bo w latach 2015-2018 wyświetlany był także serial 'Ash kontra martwe zło', a od 2003 do 2019 roku wystawiany był też musical. Pozostaje tylko cierpliwie czekać na nową odsłonę historii.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!