Marilyn Manson: wezwano FBI do wszczęcia śledztwa w sprawie artysty

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Marilyn Manson: wezwano FBI do wszczęcia śledztwa w sprawie artysty

2021-02-03 8:44

Sprawa Marilyna Mansona staje się nabierać rozpędu i wygląda na to, że artysta ma coraz więcej problemów. Po zarzutach byłych partnerek, senatorka USA wezwała FBI do śledztwa w sprawie artysty!

Była partnerka Marilyna Mansona, aktorka Evan Rachel Wood razem z czterema innymi kobietami oświadczyła, że muzyk dopuścił się wobec niej przemocy. Artysta miał 'wyprać jej mózg', szantażować ją oraz zmuszać do bycia uległą. Te słowa wywołały całą lawinę, przez co z Mansonem zerwała kontrakt wytwórnia, a do tego wyrzucono go z obsady dwóch seriali. Teraz jedna z senatorek wezwała FBI w sprawie wszczęcia postępowania przeciwko muzykowi!

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Marilyn Manson ma coraz większe kłopoty, do jego sprawy wezwano FBI

Jak możemy przeczytać na louderthansound.com, do sprawy Mansona włączyła się senatorka stanu Kalifornia, Susan Rubio. Kobieta zażądała od FBI zbadania sprawy muzyka. Senatorka wezwała pełniącego obowiązki prokuratora generalnego Monty'ego Wilkinsona i dyrektora FBI Christophera Wray'a do zajęcia się sprawą Mansona. Jak możemy przeczytać w piśmie kobiety:

Niektóre z zarzutów postawionych panu Warnerowi dotyczą wydarzeń rzekomo mających miejsce w Kalifornii, dlatego jestem tym bardziej zaniepokojona sprawą. Osoby, które dopuszczają się tego typu rodzaju nadużyć, są często seryjnymi przestępcami. Jeżeli zarzuty są prawdziwe i nie zostanie w tej sprawie podjęte żadne dochodzenie, zawiedziemy ofiary i pozwolimy potencjalnemu sprawcy na dalsze wykorzystywanie innych niewinnych osób. Nie wolno do tego dopuścić.

Jak zakończy się sytuacja? Trudno stwierdzić, jednak jak można się domyślać, to będzie bardzo trudny czas dla Marilyna Mansona.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?