Marilyn Manson oskarżony prze byłe partnerki. Artysta miał się znęcać nad kobietami

i

Autor: screen: https://youtu.be/qi5nTb-NRFU

Marilyn Manson oskarżony przez byłe partnerki. Artysta miał się znęcać nad kobietami

2021-02-02 9:17

O tym, że Marilyn Manson mógł znęcać się nad swoimi partnerkami, mówi się od jakiegoś czasu, jednak teraz dopiero sprawa przybrała większego rozgłosu. Była dziewczyna wokalista twierdzi, że ten znęcał się nad nią i pozostawił ogromny uraz psychiczny.

Marilyn Manson od zawsze uznawany był za ekscentrycznego artystę, który często związany był z pięknymi i równie oryginalnymi kobietami. Najgłośniejszym związkiem artysty, był ten z Ditą Von Teese, a rozstanie było mocnym przeżyciem dla artysty. Okazuje się, że nie tylko związek z Ditą był pełen emocji, a również ten z Evan Rachel Wood może mocno odbić się na artyście. Kobieta oskarża muzyka o znęcanie się nad nią.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Marilyn Manson oskarżony o znęcanie się nad swoją byłą partnerką. Evan Rachel Wood wysunęła poważne oskarżenia

O tym, że artysta mógł znęcać się nad swoimi partnerkami mówiło się od jakiegoś czasu, jednak zawsze traktowano to jako plotki. Teraz Evan Rachel Wood, która od jakiegoś czasu mówiła, że jeden z jej partnerów traktował ją bardzo źle, ujawniła, że był to Manson. 

Moim oprawcą był Brian Warner, znany światu jako Marilyn Manson. Zaczął mnie uwodzić mnie, gdy byłam nastolatką, a następnie znęcał się nade mną przez kilka lat. Miałam wyprany mózg, byłam manipulowana. Skończyłam żyć w strachu przed odwetem, oszczerstwami i szantażem. Piszę to, aby zdemaskować niebezpiecznego człowieka i wskazać branże, które mu pomagały, zanim zrujnuje kolejne życia. Wspieram wiele ofiar, które nie będą już milczeć

Po tych słowach, kolejne cztery osoby oskarżyły Mansona o przemoc fizyczną i psychiczną. Po tych zarzutach, wytwórnia Loma Vista Recordings postanowiła rozwiązać kontrakt z artystą, pisząc:

W świetle niepokojących zarzutów Evan Rachel Wood i innych kobiet, które nazywają Marilyna Mansona oprawcą, Loma Vista kończy dalszą promocję jego obecnego albumu, ze skutkiem natychmiastowym. Zdecydowaliśmy się również nie współpracować z Marilynem Mansonem przy przyszłych projektach.

W końcu do zarzutów odniósł się sam Manson, który wydał krótkie oświadczenie na temat całej sytuacji:

Oczywiście, moja sztuka i moje życie od dawna są magnesem kontrowersji, ale te ostatnie twierdzenia na mój temat są strasznymi wypaczeniami rzeczywistości. Moje intymne związki zawsze były całkowicie konsensualne z podobnie myślącymi partnerami. Niezależnie od tego, jak - i dlaczego - inni decydują się teraz przeinaczać przeszłość, taka jest prawda.

Jak dalej będzie wyglądać sytuacja Mansona? Nikt nie wie, a sam artysta postanowił ograniczyć aktywność w mediach. Ostatnim albumem wokalisty jest krążek 'We Are Chaos' z 2020 roku.