Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak

i

Autor: AKPA Małgorzata Kożuchowska ponownie zagra w "Rodzince.pl"?

Rodzinka.pl

Małgorzata Kożuchowska wróci do "Rodzinki.pl"? Zaskakujący komentarz menedżerki aktorki

2024-04-24 13:47

"Rodzinka.pl" była jednym z najbardziej ulubionych seriali Polaków. Perypetie rodziny Boskich bawiły do łez. Ku wielkiemu rozczarowaniu i zdziwieniu fanów produkcji, serial nagle zniknął z anteny. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia, że Telewizja Polska ma wznowić zdjęcia i przywrócić "Rodzinkę.pl" do ramówki. Czy Małgorzata Kożuchowska ponownie wcieli się w rolę Natalii Boskiej? Słowa jej menedżerki zaskakują.

Serial "Rodzinka.pl" w reżyserii Patricka Yoki zadebiutował na antenie 2 marca 2011 roku. Choć początkowo losy rodziny Boskich wzbudzały mieszane uczucia w widzach, to z czasem Natalia Boska (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik Boski (Tomasz Karolaka), Tomek (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) oraz Kacperek (Mateusz Pawłowski) skradli serca telewidzów. To właśnie udział a produkcji otworzył drzwi do wielkiej kariery Maciejowi Musiałowi i Julii Wieniawie. Mimo świetnych wyników oglądalności Telewizja Polska w 2020 roku nagle zdjęła serial z ramówki. Zarówno fani, jak i występujący w nim aktorzy nie kryli zdziwienia decyzją włodarzy stacji.

Małgorzata Kożuchowska o filmie "Chłopi". Jedna rzecz zrobiła na niej ogromne wrażenie

"Rodzinka.pl" powróci na ekrany?

Fani produkcji niezmiennie domagają się od stacji wznowienia emisji produkcji. W mediach ostatnio pojawiło się sporo doniesień, jakoby Telewizja Polska miała wznowić zdjęcia do nowych odcinków serialu, które mielibyśmy zobaczyć już w przyszłym roku. Wiadomości na ten temat przekazał jako pierwszy serwis Świat Gwiazd, powołując się na anonimowego informatora:

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - miał wyjawić portalowi anonimowy informator.

Małgorzata Kożuchowska znowu zagra w "Rodzince.pl"? Wymowne słowa menadżerki aktorki

Małgorzata Kożuchowska w serialu "Rodzinka.pl" wcielała się w rolę Natalii Boskiej, dlatego widzowie nie wyobrażają sobie, aby mogło jej zabraknąć po wznowieniu produkcji. Portal Show News skontaktował się z menedżerką aktorki, Mileną Cielemęcką i zapytał, czy Kożuchowska planuje powrót do "Rodzinki.pl". Cielemęcka skomentowała te doniesienia w wymowny sposób.

Nie wiemy, skąd się wzięła informacja, że "Rodzinka.pl" wraca i że Małgosia w niej zagra. Może telewizja ma jakieś plany, ale my nic o tym nie wiemy. Nie dostaliśmy żadnej oficjalnej wiadomości - powiedziała.

Chcielibyście, aby serial "Rodzinka.pl" ponownie wrócił na ekrany?

Źródło: Małgorzata Kożuchowska wróci do "Rodzinki.pl"? Zaskakujący komentarz menedżerka aktorki