Breaking Bad / Walter White / Bryan Cranston

i

Autor: Courtesy Everett Collection; EAST NEWS Białe majtki Waltera White'a sprzedane! Cena zwala z nóg!

Majtki Waltera White'a sprzedane! Poszły za taką kasę, że sam aktor nie mógł w to uwierzyć

2023-03-20 11:59

Pamiętacie, jak Walter White paradował z białymi gatkami na pustynnych przedmieściach Albuquerque? Tak, wiemy, trudno o tym zapomnieć. Okazuje się, że bielizna została wystawiona na aukcję i sprzedana za zawrotną kwotę! Sprawę skomentował nawet sam Bryan Cranston.

Gadżety z Breaking Bad zostały wystawione na sprzedaż. To niezła gratka dla fanów, którzy lubią kolekcjonować takie rarytasy. Niektórzy mają ich tyle, że ledwo mieszczą się w pokoju, a jeszcze inni przechowują je nawet gdzieś po garażach. Historia zna przypadki, że fani potrafili wydawać ogromną kasę, by tylko wejść w posiadanie jakiejś rzeczy z planu filmowego lub serialu. Fakt, niektóre rekwizyty potrafią być wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i wywołać nutkę wspomnień oraz sentymentu. Są też takie, które raczej nigdy nie powinny trafić na aukcję, a jednak tam trafiły. Mowa oczywiście o bieliźnie. Ba! Ale za to jakiej bieliźnie! Kto nie marzył nigdy o tych pięknych slipach, w których Walter White przemierzał pustynne okolice Albuquerque?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tęsknicie za Breaking Bad? Nadchodzi koreańska wersja

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Białe majtki Waltera White'a sprzedane! Kwota zwala z nóg

Fani "Breaking Bad" i "Better Call Saul" dostali ostatnio szansę kupna kilku gadżetów, które znajdowały się na planie. Wśród nich były takie rzeczy, jak uniform Gusa Fringa z Los Pollos Hermanos i jego telefon z klapką, dzwoneczek z wózka Hectora Salamanki, czy dziennik Chucka McGilla. To oczywiście nie wszystko, bo na tej samej aukcji wystawiono również legendarne białe majtki Mr. White'a. Fan "Breaking Bad" kupił je za... 32,5 tys. dolarów! Musicie przyznać, że jak na bieliznę to całkiem spora suma. Co więcej, służyła ona jako rekwizyt na planie, ale aktor jednak nie miał tej konkretnej na sobie podczas zdjęć, więc widz raczej nie będzie mógł się chwalić, że ma gacie po Heisenbergu. Co jeszcze ciekawsze, skomentował to nawet sam odtwórca głównej roli.

"One nigdy nie były noszone. Brudne poszłyby za o wiele więcej... Żałuję, że to powiedziałem. Znaczy, ludzie są szaleni. Kto przy zdrowych zmysłach kupuje obcisłe gacie za 30 kawałków?" - skomentował Bryan Cranston w programie u Jimmy'ego Fallona

Sonda
Chciałbyś/chciałabyś mieć w swojej kolekcji białe majtki Heisenberga?
Źródło: Majtki Waltera White'a sprzedane! Poszły za taką kasę, że sam aktor nie mógł w to uwierzyć