Lider Puddle of Mudd przerwał koncert przez rażące go światło

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/100000437275996/videos/425425462635294/

Lider Puddle of Mudd przerwał koncert przez rażące go światło

2021-11-23 12:17

Koncerty bywają różne i czasami różne sytuacje potrafią wyniknąć podczas wydarzenia, przez co artyści nie raz są zmuszeni przerwać koncert. Niestety, podczas koncertu Puddle of Mudd doszło do delikatnie mówiąc absurdalnej sytuacji.

Koncerty bywają różne i czasami przerywa się je przez złe warunki, które uniemożliwiają dobre wykonanie koncertu. Niestety, lider grupy Puddle of Mudd mocno przegiął i przerwał koncert  powodu rażącego go światła. Jak łatwo się domyślić, publika nie była szczęśliwa.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Lider Puddle of Mudd przerwał koncert przez rażące go światło

Wszystko wydarzyło się podczas koncertu w sali Epic w Green Bay. Podczas jednego z pierwszych utworów, lider zespołu Wes Scantlin zasłaniaj twarz dłońmi. Nagranie trafiło do sieci, gdzie możemy usłyszeć takie słowa od lidera Puddle of Mudd:

Nie mam pojęcia, czemu te światła mają mnie oślepiać przez cały koncert. Teraz mogę was widzieć. Ale mówię wam - to tak jakby ktoś mi świecił je*aną latarką w je*aną twarz przez cały czas. Nie sądzę, żeby to było ku*wa fajne. Robotę odpier*ala tu jakiś skończony idiota. Pier*ol się pajacu. Znikąd nagle się pojawia kolejny je*any dupek. Też mam latarkę, ty pier*olony matkoje*co.

Wszystko możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]