Leonardo DiCaprio zagra Franka Sinatrę? Za kamerą produkcji miałby stanąć Martin Scorsese!

i

Autor: Paramount Pictures/AF Archive/Mary Evans Picture Library/East Ne/MONICA SCHIPPER/Getty AFP/East News Nadciąga biografia Franka Sinatry z Leonardo DiCaprio w roli głównej?

muzyka i kino

Leonardo DiCaprio zagra Franka Sinatrę? Za kamerą produkcji miałby stanąć Martin Scorsese!

2024-04-18 13:27

Choć Martin Scorsese skończy w tym roku 82 lata, to nie ma zamiaru zwalniać tempa! Jeden z najważniejszych reżyserów naszych czasów ma rozpoczynać pracę nad dwoma nowymi projektami! Jednym z nich ma być filmowa biografia Franka Sinatry, w którego miałby się wcielić Leonardi DiCaprio! Co już wiadomo na temat produkcji?

Martin Scorsese może zaliczyć poprzedni rok do udanych. Na ekrany kin na całym świecie trafił jego nowy film, zatytułowany Czas krwawego księżyca, który spotkał się z powszechnym uznaniem i zgarnął aż dziesięć nominacji do Oscara. Jest to tym bardziej imponujące, że słynny reżyser skończy w listopadzie tego roku 82 lata! Czy to czas, by pomyśleć o emeryturze? Na pewno nie!

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #22

Nowe projekty Martina Scorsese!

Jak informuje "Variety", Scorsese już przymierza się do rozpoczęcia prac nad swoimi nowymi projektami. Na pierwszy ogień ma pójść film o... Jezusie! Reżyser chce samodzielnie sfinansować produkcję, której scenariusz zostałby oparty na książce Życie Jezusa, autorstwa Shūsaku Endō. Jak wskazuje magazyn, do projektu mieliby zostać już zaangażowani aktorzy Andrew Garfield i Miles Teller, nie wiadomo, czy obaj mieliby się wcielać w role apostołów, czy któryś z nich został obsadzony w roli Jezusa. Najprawdopodobniej zdjęcia do filmu rozpoczną się jeszcze w tym roku, planowane jest, by miały one miejsce na terenach Egiptu, Włoch i Izraela, jednak ze względu na konflikt w tamtej części świata może się to okazać bardzo dużym wyzwaniem. Mało? Najwyraźniej!

Nadchodzi biografia Franka Sinatry?

"Variety" wskazuje, że reżyser jest już w trakcie planowania prac nad kolejnym filmem. Tym miałaby być biografia legendy muzyki, Franka Sinatry! Choć Scorsese miał jeszcze nie otrzymać zgody na nakręcenie produkcji od spadkobierców artysty, w szczególności jego córki, Tiny Sinatry, to ma mieć już skompletowaną obsadę do projektu! W rolę Sinatry miałby się wcielić Leonardo DiCaprio, a postać jego drugiej żony, aktorki Avy Gardner, miałaby odegrać Jennifer Lawrence. Już teraz mówi się, że filmem zainteresowane są Apple oraz Sony.

Zagłosuj w naszej sondzie: Czy Leonardo DiCaprio pasuje do roli Franka Sinatry?

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio pasuje do roli Franka Sinatry?