Kult - Ostatnia płyta: preorder, tracklista, data premiery

i

Autor: FOTO: Dominik Pajewski

Kult - Ostatnia płyta: preorder, tracklista, data premiery

2021-05-05 9:09

Jedna z najsłynniejszych polskich kapel, na której koncertach bawią się setki tysięcy słuchaczy, przedstawia nowy album! Wiemy kiedy wystartuje preorder, jaka jest tracklista płyty? Wszystkie informacje zebraliśmy w jednym miejscu.

'Ostatnia płyta', jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane - to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU. Zespół Kazika Staszewskiego, jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów, to prawdziwa maszyna koncertowa i gwarancja jakości muzyki. 'Ostatnia płyta' będzie wydawnictwem, które ma zaskoczyć słuchaczy.

Jak przekazało SP RECORDS, będzie to album różnorodny stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych - od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą - saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie 'Zaraza'). Kiedy startuje preorder płyty, gdzie można go kupić i ile sztuk będzie przeznaczonych do sprzedaży?

Co tam w środku gra? - Kult

Kult - Ostatnia płyta: PREORDER, TRACKLISTA, DATA PREMIERY

Preorder nowej płyty Kultu startuje 5 maja 2021, standardowo na stronie SP RECORDS, o godzinie 12:00. Pierwsze 1000 płyt CD zostanie podpisanych przez zespół, pojawi się również opcja winylowa, wydana na dwóch 180 gramowych krążkach. Warto zaznaczyć, że preorder będzie ograniczony czasowo od 5 do 12 maja do godziny 11:59. Warto się pośpieszyć, ponieważ zainteresowanie nową płytą zespołu jest gigantyczne. Premiera albumu 'Ostatnia płyta', zaplanowana została na 28 maja 2021. Poniżej tracklista albumu:

Kult - Ostatnia płyta: preorder, tracklista, data premiery

i

Autor: Materiały prasowe
Sonda
Wybierasz się na Pol'and'Rock Festival w 2021 roku?