Koncerty wrócą w 2021 roku! Niestety trzeba będzie poczekać do jesieni

i

Autor: freeimages.com/Bas van den Eijkhof

Koncerty wrócą w 2021 roku! Niestety trzeba będzie poczekać do jesieni

2021-01-13 7:40

Na powrót koncertów czekają miłośnicy grania na żywo, a przede wszystkim zespoły, które musiały albo przełożyć albo odwołać trasy koncertowe. Okazuje się, że koncerty wrócą i to jeszcze w 2021 roku.

Na powrót koncertów czeka cały świat. Miłośnicy muzyki na żywo wyczekują że zniecierpliwieniem pierwszych doniesień o wydarzeniach na żywo, a zespoły nie mogą się doczekać powrotu na trasy. Okazuje się, że koncerty prawdopodobnie wrócą w 2021 roku, jednak trzeba będzie trochę poczekać. Kiedy możemy spodziewać się powrotu do normalności? 

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Koncerty wrócą w 2021 roku, jednak trzeba będzie trochę poczekać

W wywiadzie dla 'New York Timesa', dr Anthony Fauci twierdzi, że koncerty klubowe oraz halowe powrócą w 2021 roku, jednak trzeba będzie poczekać do jesieni:

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, stanie się to jesienią 2021 roku. Może już wczesną jesienią ludzie będą czuli się na tyle bezpiecznie by gromadzić się pod scenami.

Warto podkreślić, że powrót koncertów może nastąpić w momencie, gdy 75-80% populacji danego kraju zostanie zaszczepione. Jak dodał Fauci, maseczki zostaną z nami na dłużej i będą obowiązywać na koncertach. Na jakich zasadach? Tego nie wiadomo.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)

Sonda
Czy obawiasz się szczepienia przeciwko koronawirusowi?