Kolejny raper wziął na warsztat muzykę Nirvany. Jak wypadło 'Smells Like Teen Spirit'?

i

Autor: screen: twitter.com/tydollasign/status/1348794626149212160

Kolejny raper wziął na warsztat muzykę Nirvany. Jak wypadło 'Smells Like Teen Spirit'?

2021-01-14 9:06

Nirvana jest zespołem, który łączy pokolenia i wygląda na to, że grupa jest także inspiracją dla dużego grona raperów. Kolejny wykonawca postanowił pokazać, że twórczość Kurta Cobaina jest dla niego ważna.

Nirvana jest zespołem, który słuchany jest przez kilka pokoleń i jak widać to się nie zmienia. Tym razem swoją zajawkę na muzykę Kurta Cobaina pokazał raper Ty Dolla $ign, który postanowił zagrać numer 'Smells Like Teen Spirit'.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Nirvana zainspirowała kolejnego rapera! Jak wypadła interpretacja kultowego kawałka grupy?

Otwarcie o inspiracji Nirvaną mówił już Post Malone, nie ucieka od niej również Machine Gun Kelly, a teraz do tego grona dołączył Ty Dolla $ign. Raper, który nazywany jest mistrzem gościnnych występów, postanowił pokazać, że lubi mocno pograć na gitarze. Podczas próby dźwięku, raper i jego zespół zagrali kultowy singiel Nirvany i poszło im bardzo dobrze! Posłuchajcie sami:

Wygląda na to, że młodzi odbiorcy będą się edukować muzycznie poprzez raperów. W zasadzie, to nic złego, jeśli mają poznać twórczość Nirvany, to same plusy. Później może sięgną po Foo Fighters, które obecnie zapowiada nowy album. Jedno jest pewne, muzyka rockowa nadal inspiruje.