Kolejna kobieta złożyła pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi

i

Autor: screen: https://youtu.be/gNTIOZ3jJJo

Kolejna kobieta złożyła pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi

2021-07-02 8:53

Sytuacja Marilyna Mansona robi się coraz trudniejsza i wygląda na to, że jest więcej osób, które miały nieprzyjemne sytuacje związane z muzykiem. Tym razem kolejna kobieta skierowała sprawę przeciwko wokaliście do sądu. Parząc na oskarżenia, można się przerazić.

Sytuacja Marilyna Mansona jest coraz trudniejsza, tym bardziej, że z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji, które mówią o tym, że wokalista dopuszczał się nieobyczajnych czynów wobec wielu kobiet, a swoje partnerki maltretował fizycznie i psychicznie. Tym razem do sądu wpłynęło oskarżenie ze strony Ashley Morgan Smithline, która twierdzi, że wokalista się nad nią znęcał.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Kolejna kobieta oskarża Marilyna Mansona. Co wokalista zrobił Ashley Morgan Smithline?

Kobieta już jakiś czas temu ujawniła, że Manson ją gryzł, biczował, ciął jej ciało, zamykał w klatce i molestował, kiedy spała. Jak powiedziała kobieta:

Naciął mój brzuch i wypił moją krew. Potem kazał mi wypić swoją. Im bardziej dawałam mu się ranić, tym bardziej go kochałam i tym bardziej byłam jemu oddana

Sprawa została skierowana do sądu, a artysta usłyszy zarzuty okaleczania jej, molestowania, celowego zadawania emocjonalnego bólu oraz bezprawnego więzienia.

To kolejne, mocne oskarżenia skierowane w stronę Mansona, przypomnijmy, że na muzyku już ciążą dwa nakazy aresztowania. Kilka dni temu 'Boston Globe' przekazał, że Marilyn Manson zgodził się oddać w ręce policji w Los Angeles. Co będzie dalej? Wszystko okaże się w ciągu najbliższych miesięcy.

Sonda
Komu wierzysz?