Disney zmienia nazwę statku Boby Fetta. Obecna bardzo źle się kojarzy

i

Autor: screen: https://youtu.be/f_Fa298bhJ4

Disney zmienia nazwę statku Boby Fetta. Obecna bardzo źle się kojarzy

2021-06-30 9:43

Statek Boby Fetta jest bardzo ważnym elementem gwiezdnej sagi, który często pojawia się w adaptacjach komiksowych lub książkach. Okazuje się, że nazwa statku jest mocno kontrowersyjna dla włodarzy Disneya, przez co zostanie ona zmieniona.

Świat Gwiezdnych Wojen cały czas jest rozbudowywany i wygląda na to, że będzie coraz więcej planet, postaci, ras i statków. Niestety, niektóre rzeczy mocno uwierają włodarzy Disneya, którzy doszli do wniosku, że potrzeba zmian. Chodzi o nazwę statku Boba Fetta, która w obecnych czasach wydaje się zbyt kontrowersyjna.

Co tam w środku gra - Jelonek

Statek Boba Fetta musi mieć zmienioną nazwę? Kojarzy się ona zbyt negatywnie

Wszystko zostało wyjawione przez aktora Marka Austina, który wypowiedział się na temat zmiany nazwy statku Boba Fetta. Według raportów LEGO, przygotowano nowe zabawki i kultowy statek łowcy nagród, będzie się nazywał teraz 'Boba Fett's Starship', a nie 'Slave I'. Jak dodał Austin na Twiterze:

Kiedy chciałem mieć spersonalizowane tablice rejestracyjne, to urząd zabronił mi zmiany nazwy na "Slave1". Okej, to rozumiem. Musiałem spróbować, ale rozumiem. Ale tego idiotyzmu Disneya nie rozumiem i nie kupuje. Nie ma takiej opcji. Kochałem Disneya, kiedy dorastałem. Ale teraz już nie.

Jak widać, trzeba będzie przyzwyczaić się do nowej nazwy statku. Przypomnijmy, że Boba Fett powróci w swoim serialu, którego premiera została zaplanowana na listopad 2021. Serial będzie dostępny na platformie Disney+.

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii