Kazik Staszewski mocno uderza w obecną władzę. Wokalista wystąpił w uworze grupy Satori

i

Autor: Screen: https://youtu.be/eTNR7gwAt4A

Kazik Staszewski mocno uderza w obecną władzę. Wokalista wystąpił w uworze grupy Satori

2020-12-30 8:52

Kazik Staszewski zawsze celnie opisywał rzeczywistość w naszym kraju, często będąc bezlitosnym dla obecnie panującej władzy. Tym razem lider Kultu pojawił się gościnnie w numerze grupy Satori, w którym możemy usłyszeć kilka mocnych słów w kierunku obecnej władzy.

Kazik Staszewski był bardzo aktywny w 2020 roku, o czym może świadczyć solowe wydawnictwo 'Zaraza' oraz świetnie przyjęty krążek koncertowy Kultu z Pol'And'Rock Festival 2019. Teraz artysta postanowił gościnnie pojawić się w utworze grupy Satori, który jest bardzo ważnym głosem ze strony służby medycznej. Kazik postanowił w mocnych słowach zwrócić się do obecnej władzy w Polsce.

Co tam w środku gra? - Kult

Kazik śpiewa w mocnych słowach do obecnej władzy w Polsce. Artysta pojawił się gościnnie w utworze grupy Satori

Piosenka 'Oddział Beznadziejnych Przypadków', jest mocnym utworem, który skierowany został do obecnej władzy w Polsce. Jak mówi Tomasz Jopek z grupy Satori:

Na codzień jestem lekarzem pracującym zarówno w szpitalu "niecovidowym", jak i "covidowym". Moją drugą pasją jest muzyka. Kilka tygodni temu po pamiętnych słowach ministra Sasina coś we mnie pękło i napisałem pod wpływem impulsu utwór. Razem z moim zespołem Satori i Kazikiem Staszewskim udało nam się nagrać utwór i wyprodukować teledysk do utworu "Oddział Beznadziejnych Przypadków".

Jeżeli jesteście fanami Kazika z czasów KNŻ, to z pewnością ten utwór się Wam spodoba. Mocna i zaangażowana kompozycja przypomina czasy rapcore'owej grupy Kazika: