John Dlmayan o SOAD: mogliśmy stać się najbardziej znanym wykonawcą świata

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw Screen: youtube.com/watch?v=XqmknZNg1yw

John Dolmayan o SOAD: mogliśmy stać się najbardziej znanym wykonawcą świata

2020-12-09 11:30

Nowe utwory System Of A Down są idealnym punktem wyjścia do tego, by w końcu porozmawiać z członkami zespołu i podpytać o różne sprawy. W niedawno udzielonym wywiadzie, John Dolmayan stwierdził, że gdyby nie przerwa wydawnicza, SOAD mogliby być na szczycie.

System Of A Down przez 15 lat nie wydali nic nowego i gdy do sieci trafiły premierowe kompozycje grupy, stało się to ogromnym wydarzeniem. Oczywiście, nowe rzeczy od zespołu, to także idealna okazja do tego, by zapytać o przyszłość grupy i ogólne plany. John Dolmayan stwierdził ostatnio, że gdyby nie te 15 lat przerwy wydawniczej, wszystko mogłoby się potoczyć inaczej.

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

John Dolmayan o SOAD: nie mieliśmy okazji na osiągnięcie szczytu

Najbardziej zdenerwowany całą sytuacją z SOAD, jest John Dolmayan, który w niedawnej wypowiedzi, podkreślił, że SOAD mógłby być wielkim zespołem:

Nigdy nie chciałem, żeby System robił sobie przerwę. To był katastrofalny ruch, ponieważ nie mieliśmy okazji na osiągnięcie szczytu. Czuję, że mamy w sobie dużo muzyki i, biorąc pod uwagę jak dużym zespołem jesteśmy obecnie – na arenie międzynarodowej i w USA – mogliśmy stać się najbardziej znanym wykonawcą świata. Dlaczego nie sięgnąć po to, skoro masz potencjał? (...) Nie oznacza to, że nie nadal nie możemy osiągnąć szczytu, ale to niestety mało prawdopodobne, gdy nie jesteś w stanie odłożyć ego na bok… Wchodząc do pokoju, musisz zdjąć ten płaszcz, którym jest twoje ego, i odłożyć go na bok. Do pokoju muszą wtedy wejść wszyscy, wspólnie pracować i działać dla dobra zespołu.

Przypomnijmy, że ostatnim, pełnym wydawnictwem SOAD, jest podwójny album 'Mezmerize/Hypnotize' z 2005 roku.

y