John 5 opowiedział o tym, jak ukradł samochód Micka Jaggera

i

Autor: screen: https://youtu.be/8HwAyDy3qTg

John 5 opowiedział o tym, jak ukradł samochód Micka Jaggera

2021-01-26 11:46

John 5 grał z Marilynem Mansonem, a obecnie współpracuje z Robem Zombie i z pewnością ma w pamięci wiele dziwnych sytuacji. Jedną z nich z pewnością jest ta, gdzie artysta postanowił przywłaszczyć sobie auto Micka Jaggera.

John Lowery znany jest bardziej jako John 5 i na swoim koncie ma występy z Marilynem Mansonem oraz Robem Zombie. Patrząc na zestaw artystów, można wnioskować, że John ma sporo anegdot na temat życia w trasie. Faktycznie tak jest, a jedną z nich może być historia z przejażdżką samochodem Micka Jaggera.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

John 5 wspomniał sytuację, gdy jeździł samochodem Micka Jaggera

W wywiadzie dla podcastu Eddiego Trunka, artysta wspomniał pewne zdarzenie z młodości:

Pracowałem jako parkingowy przy wystawnych przyjęciach w Hollywood. Miałem wtedy 19-20 lat. Pewnego dnia przyjechał Mick Jagger. Powiedziałem sobie: „O kurwa, Mick Jagger, ale jazda!”. Uwielbiałem Stonesów i nie mogłem się powstrzymać. Wsiadłem do samochodu Micka i jeździłem nim po okolicy przez jakieś 20 minut. Nie wiem, czy był z wypożyczalni, ale pewnie tak. Był to bardzo ładny samochód. Kiedy jesteś parkingowym to tylko siedzisz i się nudzisz, czekając aż wszyscy wrócą. A wiedziałem, że nie wrócą szybko, bo mieli wychodzić o umówionej porze. Jeździłem więc sobie, myśląc: „O kurczę, jeżdżę sobie samochodem Micka Jaggera”

Jak widać, Mick nigdy się nie dowiedział o wybryku gitarzysty.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat