Jerzy Owsiak - założyciel WOŚP

i

Autor: Super Express

Jinjer zagra na Pol'and'Rock Festival 2021! Charyzmatyczny kobiecy głos na scenie

2021-03-09 15:40

W minionym 2020 roku niestety nie odbył się żaden letni i jesienny festiwal muzyczny. Był to największy zawód od lat dla fanek i fanów muzyki wszelkiej maści. Dziś znamy już nie tylko dokładną datę Pol'and'Rock Festival, ale też line up imprezy. Na scenie w Kostrzynie nad Odrą, pomiędzy 29-31 lipca 2021 roku, zagra ukraińska kapela Jinjer!

Pomimo, że organizatorzy większości festiwali muzycznych w Polsce i na świecie podają dokładne daty zaplanowanych na okres lata 2021 roku imprez - te nadal stoją pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko przez pandemię koronawirusa! Wszyscy odpowiedzialni za organizowanie imprez próbują jednak przyciągnąć potencjalnie jak najwyższą liczbę osób na swoje wydarzenia.

Jinjer zagra na Pol'and'Rock Festival 2021

Kolejni artyści potwierdzają swoja obecność na Pol'and'Rock Festival 2021 i jest wśród nich również ukraińska kapela Jinjer. Zespół zasłynął z wyjątkowo dobrze przyjętych przez fanów płyt "Micro” i "Macro” z 2019 roku, na co dzień grają groove metal, a już za dosłownie kilka miesięcy pozwolą się poznać publiczności zgromadzonej pod duża sceną na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w Kostrzynie nad Odrą!

Pol'and'Rock odwołany. Owsiak wystosował oświadczenie
Sonda
Wybierasz się na Pol'and'Rock Festival w 2021 roku?

Swoją obecność na imprezie w Kostrzynie nad Odrą potwierdzili już m.in. Dropkick Murphys, Rise of the Northstar, King Gizzard & The Lizard Wizard oraz While She Sleeps.

Pol'and'Rock Festival 2021 - dokładne daty

Tegoroczną edycję Pol'and'Rock Festival zaplanowano na 29-31 lipca 2021 roku. Jest to oficjalna data podana przez organizatorów, przyciągającego dziesiątki tysięcy fanów rockowych brzmień, festiwalu, który jak zawsze odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą.