Jeremy Zucker i Chelsea Cutler ponownie razem

i

Autor: Matriały prasowe

Jeremy Zucker i Chelsea Cutler ponownie razem

2021-01-19 6:18

Jeremy Zucker i Chelsea Cutler znów spotkali się w studiu, a efektem jest wspólny singiel „this i show you fall in love”, który zapowiada EP-kę „brent ii”.

Premiera „brent ii” zaplanowana jest na 5 lutego, a już teraz można oglądać klip do pierwszego singla zapowiadającego wydawnictwo, „this is how you fall in love”. Warto wspomnieć, że Jeremy Zucker i Chelsea Cutler mają na koncie wiralowy przebój „you were good to me”, który w Stanach ma już status platyny. O „this i show you fall in love” artyści mówią, że to „piosenka idealna do wolnego tańca na twoim weselu”.

Co tam w środku gra? - The Cure

Pandemia spowodowała, że Zucker i Cutler postanowili wrócić do domku w Connecticut, gdzie nagrywali EP-kę „brent”, na którą trafił m.in. „you were good to me”. Artyści nagrali nowy materiał, który będzie kontynuacją wydawnictwa z 2019 roku. Magazyn „PAPER” ogłosił ich mianem „mocnego popowego duetu”, a na łamach Ones To Watch mogliśmy przeczytać: „wokale Zuckera i Cutler świetnie się uzupełniają”. Trailer „brent ii” można obejrzeć tu:

Jeremy Zucker podkreśla:

Chcieliśmy napisać ikoniczną piosenkę miłosną. Chelsea i ja zawsze ciągnęło w stronę złamanego serca, dlatego pisanie „this is how you fall in love” było dla nas przecudownym doświadczeniem. Choć brzmi to jak banał, tak właśnie wyobrażamy sobie zakochanych ludzi tańczących wolny taniec.

Chelsea Cutler dodaje:

To z całą pewnością jedna z ulubionych piosenek, którą napisaliśmy razem z Jeremym. Tuż po zakończeniu pracy wiedzieliśmy, że to coś wyjątkowego. Kawałek dobrze pokazuje kierunek całego projektu oraz nasz rozwój od czasu premiery pierwszej części „brent”.

Jeremy Zucker to 24-letni wokalista, kompozytor i producent. W 2015 wydał pierwszą EPkę. Był wówczas na pierwszym roku biologii molekularnej na Colorado College. W 2017 podpisał kontrakt płytowy z Republic Records. Od tego czasu wydał cztery EP-ki, na których znalazły się takie single jak „talk is overrated” ft. blackbear czy „all the kids are depressed”. Jego największym hitem w dotychczasowym dorobku jest singiel „comethru”, który przekroczył ponad miliard streamów i ma status platyny w USA.

W 2019 Jeremy wydał z Chelsea Cutler utwór „you were good to me”. Wiosną 2020 ukazał się debiutancki album Zuckera „love is not dying”, który spotkał się z niezmiernie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków oraz fanów. Wydawnictwo zgromadziło ponad 3,2 miliarda streamów.

Chelsea Cutler w ciągu dwóch lat zdążyła zgromadzić ponad 750 mln streamów w serwisach cyfrowych oraz uznanie takich mediów jak „Billboard”, „The New York Times”, „E! News”, „PAPER Magazine”, „Cosmopolitan”, Refinery29, UPROXX czy „L’Officiel”. W 2017 wydała przełomowy singiel „Your Shirt”, a później debiutancką EP-kę „Snow in October”. W 2018 ukończyła studia i ruszyła w trasę z Quinn XCII, wydała też dwa świetnie przyjęte mixtape’y. W 2018 i 2019 koncertowała w Stanach, wystąpiła m.in. na Governors Ball, Bonnaroo czy Lollapaloozie. W 2019 podpisała kontrakt z Republic Records. Tego samego roku zaprezentowała też, jak wspaniale współpracuje się jej z Jeremym. W 2020 Chelsea wydała debiutancki album „How To Be Human” promowany m.in. przez singiel „Sad Tonight”.