Jaki prywatnie był Freddie Mercury? Brian May opowiedział o tym w wywiadzie

i

Autor: screen: https://youtu.be/t99KH0TR-J4

Jaki prywatnie był Freddie Mercury? Brian May opowiedział o tym w wywiadzie

2020-12-16 12:59

Freddie Mercury jest wszystkim znany jako charyzmatyczny wokalista Queen i człowiek, który lubił się mocno bawić. A jaki Freddie był prywatnie? O tym opowiedział szerzej Brian May.

Freddie Mercury był postacią niesamowicie barwną, a wszyscy fani widzieli w nim charyzmatycznego lidera Queen i człowieka, który uwielbiał się bawić. A jaki Freddie był prywatnie? O tym postanowił opowiedzieć Brian May, który zdradził trochę z kulis życia wokalisty.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Jaki prywatnie był Freddie Mercury? Opowiedział o tym Brian May

W wywiadzie dla 'Raised On Radio', Brian May opowiedział o tym, jaki Freddie był prywatnie, gdy gasły światła na scenie. Jak twierdzi gitarzysta:

Był bardzo nieśmiały. Na scenie był ekstrawagancki, ale to była jego sceniczna persona, a stał się taki, bo jaki chłopiec był bardzo nieśmiały. Inspirowały go takie osoby, jak Cliff Richard i Jimi Hendrix, w pewnym sensie stał się tym, kim chciał być. Miał ten niezwykły dar, nie ważne jak duże to było miejsce, nawet tak wielkie jak stadion Wembley. Potrafił dotrzeć do każdej z tych osób, jakby chciał im powiedzieć „możesz być bogiem rocka, jak ja”.

Z pewnością odbiega to od tego co widywaliśmy na scenie i w klipach.