Jaka będzie nowa płyta Metalliki? Lars Ulrich uważa, że będzie to najcięższy i najfajniejszy album

i

Autor: screen: https://youtu.be/0m6smR-M2qg

Jaka będzie nowa płyta Metalliki? Lars Ulrich uważa, że będzie to najcięższy i najfajniejszy album

2020-12-31 9:28

Metallica ma to do siebie, że nigdy nie śpieszy się z wydawaniem nowych albumów. Czy tak będzie tym razem? Z racji pandemii zespół ma więcej czasu i podobno tworzy nową muzykę. Według Larsa Ulricha, nowy krążek będzie najcięższy i najfajniejszy.

Metallica nie za bardzo śpieszy się z wydawaniem nowych rzeczy, co widać w częstotliwości wydawanych krążków. Ostatnim albumem zespołu jest 'Hardwired...To Self-Destruct' z 2016 roku i fani nie ukrywają, że chcieliby więcej. Podobno zespół pracuje nad nową muzyką i Lars Ulrich uważa, że będzie to najcięższy i najfajniejszy krążek.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Lars Ulrich opowiedział o pracach nad nową płytą Metalliki

W wywiadzie dla magazynu 'Classic Rock' Lars zdradził, że zespół cały czas tworzy numery na nowy album. Jakie będą nowe kawałki? Jak mówi perkusista:

Nowa płyta będzie najcięższa i najfajniejsza. Ale całkiem serio, gdybyśmy nie twierdzili, że najlepsza płyta wciąż jest przed nami, po co mielibyśmy ją nagrywać?

Warto dodać, że w sierpniu 2020, Metallica wydała album 'S&M 2', który jest kontynuacją słynnego wydawnictwa z lat 90-tych.