Tak trzeba żyć 4

i

Autor: Eska ROCK

Jak nie zwiedzać świata?! | Tak trzeba żyć #4 Eska Rock

2022-04-21 7:52

Niebezpieczeństwo? Adrenalina? Konflikty zbrojne? Właśnie te czynniki wpływają na styl podróżowania naszego gościa. Poznajcie Andrzeja Gliniaka, który opowiada o tym, jak nie zwiedzać świata! Zobaczcie czwarty odcinek programu Tak trzeba żyć!

„Tak trzeba żyć” to program, którego bohaterami są prawdziwi pasjonaci. Sprawdzamy jak można uczynić ze swojego hobby pracę i odwrotnie. Odsłaniamy kulisy zawodów, dyscyplin sportowych czy podróży, którymi żyją nasi goście. Na program zaprasza Wojtek Góralski, którego znacie z porannego programu w Radiu ESKA Rock.

Gościem czwartego odcinka „Tak trzeba żyć” jest Andrzej Gliniak – dziennikarz, prezenter, spiker sportowy i podróżnik. Podczas spotkania z Wojtkiem opowiedział głównie o swojej największej pasji, czyli podróżach i to dosyć nietypowych. Andrzej najchętniej wybiera się tam, gdzie inni wolą nie zaglądać. Zwykle odwiedza niebezpieczne państwa, szemrane dzielnice, okolice, w których przysłowiowy diabeł mówi dobranoc. 

Jak się przygotować do takiej wyprawy? Czy jest to moralnie etyczne? Co ma z tym wszystkim wspólnego film „Helikopter w ogniu”? Dlaczego Andrzej chciałby pojechać do Somalii? Jak miejscowi podchodzą do turystów z Europy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w czwartym odcinku „Tak trzeba żyć”.