Iron Maiden zapowiadają ekscytujące rzeczy! Co przygotowała grupa?

i

Autor: screen: https://youtu.be/0m6smR-M2qg

Iron Maiden zapowiadają ekscytujące rzeczy! Co przygotowała grupa?

2021-03-31 9:30

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i uniemożliwiła zespołom normalne funkcjonowanie. Na szczęście, wykonawcy się nie załamują i starają się urozmaicić fanom okres czekania na powrót do normalności. Iron Maiden zapowiadają coś wyjątkowego. O co chodzi?

Pandemia koronawirusa spowodowała całkowite załamanie świata koncertowego, który dosłownie przestał istnieć z dnia na dzień. Artyści starają się jakoś wynagrodzić fanom czas oczekiwana na powrót do normalności i wydają co jakiś czas specjalne rzeczy. Zespół Iron Maiden zapowiedział, że szykuje coś bardzo wyjątkowego. O co może chodzić?

Co tam w środku gra? - Rammstein

Iron Maiden zapowiadają nowe rzeczy dla fanów. O co może chodzić?

Adrian Smith w wywiadzie dla radia SiriusXM zdradził, że Iron Maiden pracuje nad wyjątkową rzeczą:

Myślę, że wynagrodzimy fanom to oczekiwanie. Mamy przygotowane pewne bardzo, bardzo ekscytujące rzeczy. Tylko tyle mogę powiedzieć. Ale myślę, że fani będą zachwyceni.

Być może chodzi o nowy album zespołu, o którym mówi się od jakiegoś czasu. Ostatnim albumem grupy jest krążek 'The Book Of Souls' z 2015 roku, a jakiś czas temu pojawiła się także koncertówka 'Nights Of The Dead, Legacy Of The Beast: Live In Mexico City'.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny