Ile Prince zostawił po sobie? Ustalono wartość majątku artysty

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=TvnYmWpD_T8

Ile Prince zostawił po sobie? Ustalono wartość majątku artysty

2022-01-17 12:56

Temat majątków artystów jest zawsze chętnie podejmowany przez media, a i ciekawi on bardzo fanów. Dużo mówiło się o tym, że Prince zostawił po sobie ogromny majątek, który liczony jest w setkach milionów dolarów. Jak jest w rzeczywistości? Ustalono wartość majątku artysty.

Majątki najpopularniejszych artystów, zawsze budzą wiele emocji, a gdy mowa o twórczości Prince'a, to wyobraźnia wchodzi na wyższe obroty. O majątku artysty krążyły swego czasu legendy i mówiło się, że to czego dorobił się Prince, liczone jest w setkach milionów dolarów. Jak jest w rzeczywistości? Udało się ustalić wartość majątku artysty.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Jaka jest wartość majątku Prince'a? Ustalono to, a kwota może robić wrażenie

Zmarły w 2016 roku artysta pozostawił po sobie 156,4 milionów dolarów. Majątek ma być rozdzielony po równo pomiędzy firmę Primary Wave oraz trzech najstarszych spadkobierców artysty. W kwocie tej zawierają się środki trwałe, w tym posiadłości, a także prawa autorskie. Prince zmarł 21 kwietnia 2016 roku z powodu przedawkowania fentanylu. Przypomnijmy, że jego albumy rozeszły się w nakładzie, który przekraczał 100 milionów egzemplarzy.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]