HBO MAX

i

Autor: freeimages.pl/John Lee freeimages.pl/John Lee

HBO MAX w Polsce - kiedy platforma pojawi się w naszym kraju i jakie filmy będziemy mogli obejrzeć?

2020-12-07 11:23

Informacja o obecności HBO Max w Polsce, stała się prawdziwym hitem i z pewnością czeka na to wielu miłośników kina. Okazuje się, że na platformę trafią także wyczekiwane premiery kinowe. Kiedy możemy spodziewać się startu platformy w naszym kraju?

Platforma HBO Max wystartowała w USA w maju 2020 i stała się hitem wśród widzów. Jak się okazuje, również w Polsce planowany jest start serwisu, kiedy będziemy mogli skorzystać z platformy? Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

HBO MAX w Polsce - kiedy premiera serwisu i co na nim zobaczymy?

Jak ogłoszono, HBO MAX pojawi się w Polsce w połowie 2021 roku i co ciekawe, premiery na platformie będą miały takie tytuły jak: 'Matrix 4''Diuna', 'The Suicide Squad' i nowy 'Kosmiczny mecz'. Filmy będą dostępne na platformie tylko przez miesiąc, a później zobaczymy je tylko w kinach.

Jak przekazała Agniesza Niburska, która cytowana jest przez 'Wirtualne media':

Naszą ambicją jest utrzymanie konkurencyjności ceny także w przypadku oferowania HBO Max. W kwestii oferty programowej nacisk położony zostanie na jakość i dobór kontentu. Dzięki HBO Max, skupiając się nadal na jakości, chcemy poszerzyć różnorodność oferty programowej, co będzie atrakcyjne dla jeszcze szerszej grupy odbiorców.

Dokładna data premiery platformy w Polsce, zostanie podana wkrótce.