Guns N' Roses - Black Hole Sun: zespół wykonał kultowy numer Soundgarden

i

Autor: screen: https://youtu.be/4YpJV6BSxro

Guns N' Roses - Black Hole Sun: zespół wykonał kultowy numer Soundgarden

2021-01-05 11:10

Guns N' Roses co jakiś czas na swoich koncertach, sięgają po numery innych znanych zespołów. Grupa od jakiegoś czasu udostępnia archiwalne nagrania z koncertów i tym razem postanowiła podzielić się zarejestrowanym coverem Soundgarden.

Guns N' Roses postanowili ostatnio udostępnić sporo archiwalnego materiału, który został zarejestrowany na różnych koncertach poprzedniej trasy. Tym razem zespół podzielił się nagraniem z koncertu w stanie Tennessee, podczas występu na  festiwalu Exit 111. 13 października 2019 roku, grupa wykonała wielki hit zespołu Soundgarden.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Guns N' Roses wykonali wielki hit Soundgarden

Podczas wspomnianego koncertu, grupa wykonała 25 różnych kompozycji i oprócz kultowych hitów ze swojego repertuaru, pojawił się także cover zespołu Soundgarden. Gunsi postanowili wykonać numer 'Black Hole Sun', który uznawany jest za największy hit Soundgarden. Wykonanie możecie zobaczyć od 6:30:

Guns N' Roses pracują obecnie nad nowym albumem, który bardzo możliwe, że pojawi się jeszcze w tym roku. Podobno zespół ma gotowych kilka kompozycji, które mają znaleźć się na płycie.