Grzyby na Marsie

i

Autor: Nauka to lubię / screen z YouTube: Nauka to lubię Grzyby na Marsie

Grzyby na Marsie? Zaskakująca teoria może okazać się prawdą

2021-05-07 13:13

Naukowcy z całego świata prześcigają się w tym by dowieść w końcu, że na sąsiadującym z Ziemią Marsie istnieje życie. Fascynacja czerwoną planeta nie maleje, a zainteresowanie kolejnymi badaniami wzrasta z dnia na dzień. Znacząco przyczyniają się do tego kolejne operacje kosmiczne, które prowadzone są przez NASA i firmę Ellona Muska SpaceX. Tym razem wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z czymś czego świat jeszcze nie widział i na pewno się nie spodziewał!

Czy właśnie udało się udowodnić, że na marsie jest i nadal istnieje jakiekolwiek życie? Sprawdziliśmy te informacje specjalnie dla Was - te zdjęcia robią spore wrażenie nie tylko wśród pasjonatów eksploracji kosmosu, ale też badaczy z całego świata!

Grzyby na Marsie - jak to możliwe?

Jak to możliwe, że odkryto grzyby na Marsie, planecie znanej dotychczas z tego, że nikomu nie udało się udowodnić istnienia na niej jakiegokolwiek życia? Według teorii przyjętej i ogłoszonej przez trójkę chińskich naukowców dr Xinli Wei, mikrobiolożki z Chińskiej Akademii Nauk, dr Rudolpha Schilda, astrofizyka z Harvard-Smithsonian i dr Rhawna Josepha, zdjęcia wykonane przez NASA mają być dowodem na istnienie życia na Marsie.

Kosmos w Sopotni Wielkiej na wyciągnie ręki

Mowa o fotografiach, które przedstawiają niezidentyfikowane punkty, które zostały zinterpretowane przez naukowców jako grzyby. Teza postawiona przez badaczy została oczywiście poprzedzona wnikliwymi analizami.

Życie na Marsie stało się faktem?

Życie na Marsie stało się faktem? To pytanie do teraz kłębi się w głowach tych, który twierdzą, że zdjęcia z z łazika Curiosity NASA dowodzą istnienia czarnych grzybów, pleśni i gatunków redukujących siarkę. Jeden ze specjalistów postanowił nawet pozwać NASA za to, że pomimo posiadania materiału badawczego agencja nie zdecydowała się na przebadanie tych tajemniczych punktów i plan. najnowsze doniesienia w tej sprawie zostały opublikowane na łamach prestiżowego czasopisma Advances in Microbiology.

Sonda
Czy chciałbyś zamieszkać na Marsie?