Ile zarabiają polskie gwiazdy na prywatnych koncertach? Stawki Perfectu, Lady Pank i Dżemu ujawnione

i

Autor: WBF

Grzegorz Markowski szczerze o alkoholu: Gdyby wódka była zdrowa, brałbym każdego ranka ćwiartkę

2020-12-08 12:03

Grzegorz Markowski opowiedział, jak znosi czas pandemii koronawirusa i czy widzi jakieś rozwiązanie sytuacji.

Pandemia koronawirusa to trudny czas dla wszystkich i wygląda na to, że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, aż wszystko wróci do normy. Jak w ty trudnym czasie radzi sobie Grzegorz Markowski? Artysta opowiedział o tym w jednym z wywiadów.

Co tam w środku gra - Uriah Heep

Grzegorz Markowski o czasie w pandemii: Gdyby wódka była zdrowa, brałbym każdego ranka ćwiartkę

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Grzegorz Markowski przyznał, że czas pandemii nie jest dla niego najłatwiejszy:

Jestem przerażony. Czuję się co prawda uprzywilejowany, bo mamy z żoną dom i działkę, pod samym la­sem, do którego codziennie chodzimy z psem. Jesteśmy też zabezpieczeni finansowo. Byłem zapobiegliwy pod tym względem, bardzo dbałem o to, żeby na starość nie zostać bez środków do życia. Ale kiedy przyglądam się światu, jestem przerażony.

Jak wiele osób. A przerażenie w róż­ny sposób działa na ludzi – jednych motywuje do działania, inni wpadają w deprechę. Gdyby wód­ka była zdrowa, brałbym każdego ranka ćwiartkę gorzkiej żołądkowej, nie mówiąc o łyskaczu, który jest droższy, i tak bym zaczynał dzień. Ale nie można.

Chciałbym jeszcze trochę pobawić się z wnukiem i mam nadzieję, że… Mówią, że jest już szczepionka, że jeszcze pożyjemy normalnie.

Zespół ma w planach zagranie ostatniego koncertu, gdy tylko będzie to możliwe. Po tym wydarzeniu, grupa definitywnie pożegna się ze sceną.