Grammy 2021 przełożone! Kiedy odbędzie się gala?

i

Autor: Screen: https://youtu.be/jg7YsA6NGKI

Grammy 2021 przełożone! Kiedy odbędzie się gala?

2021-01-07 7:57

Muzyczne Oscary, bo tak nazywane są nagrody Grammy, odbędą się dużo później niż planowano! Z powodu koronawirusa, ogłoszono nową datę imprezy. Kiedy odbędzie się gala Grammy 2021?

O nagrodach Grammy mówi się, że to muzyczne Oscary i ogólnie nagrody, które wyznaczają trendy na rynku muzycznym. Niestety, pandemia koronawirusa również przeszkodziła organizatorom imprezy, którzy są zmuszeni przełożyć imprezę na inny termin. Kiedy odbędzie się Grammy 2021?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Grammy 2021 przełożone! Kiedy odbędzie się impreza?

Jak poinformowali organizatorzy imprezy:

Po dyskusji z ekspertami do spraw zdrowia, naszym gospodarzem i artystami, którzy mają wystąpić, postanowiliśmy przełożyć 63. wręczenie nagród Grammy na niedzielę, 14 marca 2021. Pogarszająca się sytuacja z COVID w Los Angeles i przepełnione szpitale, a także nowe wytyczne stanowych i lokalnych władz przyczyniły się do podjęcia decyzji o przesunięciu imprezy. Nie ma nic ważniejszego od zdrowia i bezpieczeństwa uczestników oraz setek osób, które pracują przy produkcji imprezy.

Pierwotnie Grammy 2021 miało odbyć się 31 stycznia 2021. W tym roku najwięcej nominacji należy do Beyonce, która nominowana jest w 9 kategoriach.