Gitara

i

Autor: pixabay.com

Gitarowy Rekord Świata 2021 - gwiazdy, które zagrają z uczestnikami?

2021-04-16 16:43

Gitarowy Rekord Świata 2021 zbliża się wielkimi krokami! To jedno z największych w całej Europie świąt dla miłośników szarpania za napięte gitarowe struny. W tym roku wydarzenie kolejny raz przyciągnie tysiące muzyków, którzy wspólnie postarają się ustanowić kolejny rekord, który przejdzie do historii. Wydarzenie to jest fenomenem w skali świata i od lat przyciąga nie tylko utalentowanych muzyków, ale też gwiazdy z całej Polski!

Gitarowy Rekord Świata 2021 już niebawem. W tym roku we Wrocławiu nie zabraknie gwiazd, które znamy i kochamy. Wirtuozi gitar zjadą do jednego z najpiękniejszych miast południowo-zachodniej Polski po to by razem bawić się, ale też zrobić coś pożytecznego. 

Gitarowy Rekord Świata 2021 - gwiazdy zagrają z uczestnikami

Sprawdzamy, które gwiazdy zagrają razem z uczestnikami wydarzenia. Już 19 czerwca 2021 roku we Wrocławiu tysiące ludzi będzie szarpać za struny swoich instrumentów. Razem z nimi zagrają ich idole! We Wrocławiu pobić rekord pomoże m.in. Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski, ale też Grzegorz Skawiński oraz Jan Borysewicz. Imprezę poprowadzi Leszek Cichocki. Warto zaznaczyć, że event odbędzie się z zmienionej lokalizacji, nie na płycie rynku głównego, ale na wrocławskiej Pergoli oraz w sieci. 

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Gitarowy Rekord Świata 2021 nadchodzi

Gwiazdy przyjadą do Wrocławia w ramach próby pobicia kolejnego Gitarowego Rekordu Świata w 2021 roku. Usłyszymy m.in. utwór zespołu Perfect Nie płacz Ewka, który wykona sam Grzegorz Markowski. Z kolei piosenkę Foxy Lady wykona Patrycja Markowska. Uczestnicy rekordu zagrają wspólnie z Janem Borysewiczem przebój Lady Pank Zawsze tam gdzie ty. - Zaproponowałem Jankowi, żebyśmy razem ze wszystkimi zagrali przebój „Zawsze tam gdzie ty”. Myślę, że będzie to ogromna frajda dla wszystkich Rekordzistów - mówi w rozmowie z dziennikarzami Leszek Cichocki, organizator wydarzenia. Zgodnie z planem w 2022 roku event znów odbędzie się na rynku głównym we Wrocławiu. 

Sonda
Gitarowy Rekord Świata 2021 - weźmiesz udział?