Gitara

i

Autor: sweetlouise/CC0/pixabay.com

Gitarowy Rekord Świata 2021 - nowa data, informacje

2021-04-12 12:03

Gitarowy Rekord Świata 2021 przełożony. Koronawirus pokrzyżował plany nie tylko muzykom i organizatorom festiwali muzycznych, ale też śmiałkom, którzy jak co rok chcą pobić kolejny gitarowy rekord świata. Wrocław znany jest nie tylko z tego, że jest jednym z dwóch polskich biegunów ciepła, ale też z wielkiej rzeszy fanów grania na gitarze, który kolejny raz chcą pobić światowy rekord we wspólnej grze na tym instrumencie.

Gitarowy Rekord Świata przełożony. Organizatorzy ogłosili właśnie nową i ostateczną datę imprezy, która od lat przyciąga tysiące wirtuozów z całej Polski do Wrocławia. Próba pobicia rekordu odbędzie się hybrydowo - w sieci i fizycznie w nowej lokalizacji. 

Gitarowy Rekord Świata 2021 - data 

Gitarowy Rekord Świata 2021 również nie został oszczędzony przez pandemię COVID-19. Nowa data wydarzenia to 19 czerwca 2021 roku. Przypomnijmy, że będzie to już 19 edycja tej wyjątkowej muzycznej imprezy. W tym roku event odbędzie się na terenie wrocławskiej Pergoli w kompleksie Hali Stulecia oraz wirtualne - w sieci.

Szczyt pandemii we wrocławskim szpitalu tymczasowym.

Nowa lokalizacja i zmieniona data bicia rekordu mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa epidemicznego, co jest najważniejszą kwestią dla organizatorów. Decydenci zapowiadają, że zmiana lokalizacji jest jednorazowa, a impreza powróci na płytę wrocławskiego rynku już w 2022 roku.

Gitarowy Rekord Świata 2021 - informacje

Gitarowy Rekord Świata 2021 i informacje na temat eventu zalewają właśnie polski Internet. Przypomnijmy, że w 2020 roku, również w wyniku sytuacji epidemicznej, wydarzenie przeniosło się w całości do sieci. To w tym miejscu „Hey Joe” zagrało razem ponad 7 998 gitarzystek i gitarzystów! Wówczas transmisje na żywo oglądało prawie 110 tysięcy osób, w tym Anglicy, Niemcy, a nawet Hiszpanie. - Muzyka nie zna granic. Chcemy dać szansę przyłączenia się do Rekordu wszystkim, którzy nie będą mogli pojawić się we Wrocławiu. Tym razem pobijamy gitarowy rekord świata, więc liczymy na powszechną mobilizację domów kultury, szkół gitarowych, wszystkich fanów gitary, od Wrocławia po Zanzibar - opowiada o wydarzeniu jego organizator.

Sonda
Gitarowy Rekord Świata 2021 - weźmiesz udział?