Kiss będzie istniał nawet po śmierci muzyków! Zaskakujące słowa artystów

i

Autor: Kiss będzie istniał nawet po śmierci muzyków! Zaskakujące słowa artystów/screen: youtube.com/user/Havocsaddler

Gene Simmons mówi o tym, czy KISS wrócą na trasę koncertową w 2021 roku

2020-12-04 12:02

Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wszystkich artystów, którzy musieli albo przełożyć, albo odwołać zaplanowane koncerty. Gene Simmons opowiedział o tym, jaki plan ma zespół Kiss na najbliższe miesiące i czy wróci na trasę.

Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystko i wszystkich, a zespoły mają twardy orzech do zgryzienia. Okazuje się jednak, że niektórzy mają plan na to, jak działać w trudnym czasie, gdzie ciężko zaplanować coś naprzód. Gene Simmons ma już plan, jak rozwiązać temat pożegnalnej trasy grupy Kiss.

Kiss wrócą na trasę koncertową w 2021 roku! Gene Simmons mówi o 150 koncertach

W audycji radia 95.5 KLOS, padło pytanie na temat grania koncertów i tego, czy Kiss będą w stanie zagrać pożegnalną trasę koncertową. Gene Simmons powiedział bardzo pewnie:

Odpowiedź brzmi „tak”. Zabukowaliśmy już koncerty w Europie. Większość z nich została wyprzedanych. Zaczynamy latem. Szczepionka pojawi się w styczniu, lutym, a najpóźniej w marcu, ale my wrócimy parę miesięcy później. Mamy zabukowane 150 koncertów.

Co ciekawe, zespół planuje zakończyć karierę z przytupem:

Opadną wam szczęki. Nawet nie wyobrażacie sobie, co zaplanowaliśmy. Zapytałem: „Czy naprawdę możemy to zrobić”, a ludzie od polityki odparli, że tak, że możemy tam zagrać. To jedno z najzimniejszych miejsc na Ziemi. Będziemy mogli odpalić jeszcze większe fajerwerki, bo w okolicy nic nie ma. Tyle mogę powiedzieć.

Pozostaje czekać i trzymać kciuki by się udało zorganizować koncerty.