Euforia - sezon 2, odcinek 1. Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=JdwZwrs8Qt0&t=2s

Euforia - sezon 2, odcinek 1. Gdzie oglądać? Kiedy premiera?

2022-01-10 13:43

Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. W końcu ukazał się pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu. Gdzie i kiedy oglądać serial Euforia?

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja. Serial został zrealizowany na podstawie produkcji izraelskiej i już w pierwszym sezonie widać spore różnice. 

Przypomnijmy, że na koniec pierwszego sezonu, Rue wróciła do nałogu, a dwa specjalne odcinki pokazały, co słychać u niej i Jules. Drugi sezon Euforii zapowiadany jest jako mocna kontynuacja, która również nie będzie się cenzurować. Gdzie oglądać drugi sezon i pierwszy odcinek serialu?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Euforia - sezon 2, odcinek 1. Gdzie oglądać nową odsłonę serialu HBO?

Drugi sezon Euforii pojawił się 10.01.2022 na platformie HBO. Serial można także oglądać w odbiorze HBO przez dekodery telewizji kablowej. Drugi sezon Euforii zawiera 8 odcinków, które będą emitowane co tydzień.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]