Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee doczekał się trailera. Dobór obsady to strzał w 10

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=sJgH4y3raWc

Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee doczekał się trailera. Dobór obsady to strzał w 10

2022-01-10 10:32

Historia Mötley Crüe została już zekranizowana i stała się hitem, teraz czas na historię szalonego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu, który może sporo namieszać. Produkcja skupi się na historii słynnej sekstaśmy, która została skradziona z domu pary.

Zespół Mötley Crüe doczekał się filmu na swój temat, który zrobił sporo zamieszania, zostając jednocześnie, bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Na fali popularności wspomnianego obrazu, postanowiono zrealizować serial na temat małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, które miało na koncie skandal, związany z sekstaśmą. W sieci pojawił się TRAILER produkcji, który pokazuje w całej okazałości aktorów, którzy wcielą się w główne postaci. Wygląda na to, że to jeden z najlepszych castingów od lat, a serial może mocno namieszać.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Sekstaśma Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, będzie głównym tematem serialu

Serial 'Pam and Tommy', ma opowiadać historię krótkiego, lecz burzliwego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, którzy pobrali się po kilku dniach znajomości i byli w małżeństwie przez trzy lata. Para doczekała się dwóch synów i zasłynęła sekstaśmą, która została wykradziona z ich domu. Ci, którzy dystrybuowali prywatne zabawy pary, podobno zarobili na tym 77 milionów dolarów, jednak finalnie i tak wszystko zakończyło się ugodą.

W rolach głównych wystąpią Sebastian Stan oraz Lily James, a serial ma liczyć 8 odcinków, a jego premiera została zaplanowana na 2 lutego 2022. Nic nie wiadomo, by serial miał być dystrybuowany w Polsce. Zobaczcie obszerny zwiastun serialu:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć