Emo Peter Parker zamiast Dartha Maula w Gwiezdnych Wojnach. Przeróbka podbija sieć [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/jrzx_CMmTkc

Emo Peter Parker zamiast Dartha Maula w Gwiezdnych Wojnach. Przeróbka podbija sieć [WIDEO]

2021-01-22 11:44

Pamiętacie trzecią część Spider-Mana z udziałem Tobeya Maguire'a? To właśnie tam pojawił się emo Peter Parker, który został opanowany przez Venoma. Ktoś postanowił wykorzystać te wcielenie Petera Parkera i wkleił go do walki w Giwezdnych Wojnach.

Trylogia Spider-Mana w reżyserii Sama Raimiego jest przez fanów komiksów uznawana za prawdziwe arcydzieło i świetne podejście do tematu komiksowych adaptacji. Co prawda trzecia część trylogii nie zebrała wielu pochlebnych recenzji, ale miała dobre momenty, a z pewnością jednym z nich był emo Peter Parker, który pojawiał się przez spotkanie z symbiontem. Ktoś doszedł do wniosku, że taka wersja Petera świetnie zastąpi Dartha Maula w Gwiezdnych Wojnach. Tak powstała zabawna przeróbka.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Emo Peter Parker zamiast Dartha Maula. Przeróbka podbija sieć [WIDEO]

Emo Peter Parker staje twarzą w twarz z rycerzami Jedi i jednego można być pewnym, kilka momentów bardzo bawi. Z resztą, sama postać jest zabawna, a jak doda się powagę sceny w Gwiezdnych Wojnach, to lepiej być nie może. Zobaczcie sami:

Być może zobaczymy jeszcze Tobiego w roli Spider-Mana. Mówi się o tym, że nowa odsłona przygód Petera Parkera ma poruszać temat wielu uniwersów, co otwiera drogę na pokazanie kilku wcieleń Spider-Manów. Czy plotki się potwierdzą? Tego się dowiemy wkrótce.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat