Disney zapowiedział nowe seriale Star Wars. Powstanie ponad 10 produkcji!

i

Autor: Screen: twitter.com/starwars

Disney zapowiedział nowe seriale Star Wars. Powstanie ponad 10 produkcji!

2020-12-11 14:46

Na taki news czekali wszyscy fani Star Wars, tym bardziej po seanse serialu 'The Mandalorian'. Podczas specjalnego spotkania z inwestorami Disneya, ogłoszono 10 produkcji ze świata Star Wars!

Na taki news czekali wszyscy fani Star Wars, którzy zobaczyli dzięki serialowi 'The Mandalorian', że można zrobić dobry serial w gwiezdnym uniwersum, który nie dość, że jest w klimacie, to ma pełno sensu i logiki. Nocne spotkanie z inwestorami Disneya pokazało, że plany związane ze Star Wars są bardzo przemyślane, a co za tym idzie, dostaniemy sporo ciekawych produkcji.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

10 produkcji ze świata Star Wars w drodze. Co zobaczymy na małym ekranie?

Pewne jest od dawna, że serial 'The Mandalorian' będzie miał jeszcze dwa sezony, także warto uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne przygody Mando i Grogu. Jednak to nie koniec niespodzianek, bo zapowiedziano serial aktorski o Asoce Tano! Po krótkiej roli w 'The Mandalorian' Rosario Dawson ponownie wcieli się w słynną postać. 

Kolejnymi serialami jakie zapowiedziano to: 'Rangers of the New Republic', który będzie rozgrywał się w czasie serialu o Asoce i Mando, a do tego, w 2023 roku zobaczymy film 'Rogue Squadron', którego reżyserią zajmie się Patty Jenkins.

Dobrą informacją może być fakt, że powstanie produkcja w czasach High Republic, której tytuł to 'The Acolyte'. Nie wiadomo za dużo tym tytule jedynie to, że ma być to coś mrocznego. Do tego możemy spodziewać się seriali o Lando Calrissianie, Cassianie Andorze i animacji 'The Bad Batch'

Jednak najgorętszym newsem jest ten, z którego dowiedzieliśmy się, że do świata Star Wars wraca Hayden Christensen! Aktor wcieli się Anakina Skywalkera/Dartha Vadera w serialu o Obi-Wanie Kenobim. Produkcja ma być osadzona 10 lat po 'Zemście Sithów'

Do tego pojawi się seria animacji 'Vision' oraz film animowany o R2-D2 i C3PO. Wszystko oczywiście ma się ukazać na Disney+, którego premiery w Polsce jeszcze nie ogłoszono.