Dexter: odtwórca głównej roli zapewnia, że nowy sezon naprawi błędy ostatniej odsłony

i

Autor: screen: https://youtu.be/ej8-Rqo-VT4

Dexter: odtwórca głównej roli zapewnia, że nowy sezon naprawi błędy ostatniej odsłony

2021-01-07 9:18

Dexter to jeden z tych seriali, który przez lata dorobił się sporej grupy fanów, jednak ostatni sezon był bardzo źle oceniany. Jak zatwierdza odtwórca głównej postaci, najnowsza odsłona serii ma naprawić wszystkie błędy.

Serial 'Dexter' to jedna z tych produkcji, która mimo wielu fanów, pod sam koniec była bardzo mocno krytykowana. No cóż, ostatni sezon i sam finał pozostawiał wiele do życzenia, dlatego też informacje o nowej odsłonie budzą skrajne emocje. Czy jest szansa na ratunek? Tak twierdzi Michael C. Hall, ktory wciela się w tytułowego Dextera.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Dexter - nowy sezon ma naprawić wszystkie błędy z ostatnich odcinków

W wywiadzie dla 'Daily Beast', Michael C. Hall opowiedział o tym, że plan na nowy sezon jest taki, by naprawić błędy z ostatnich odcinków:

Widzowie uznali, że sposób, w jaki to zostało pokazane, był dość niezadowalający i zawsze żywili nadzieję, że pojawi się nowa historia, którą warto opowiedzieć. Zaliczam się do grupy ludzi, którzy zastanawiali się: "Co do diabła stało się z tym facetem?". (...) Z pewnością żyjemy w epoce, w której poprzeczka jest bardzo wysoka, jeśli chodzi o zarówno o zaskoczenie, satysfakcję i zamknięcie, które powinno towarzyszyć finałowi serii.

Nowy sezon 'Dextera' ma mieć 10 odcinków, a prace nad nim startują wkrótce. Twórcy planują premierę na jesień 2021.