Decapitated w Polsce

i

Autor: Decapitated / screen z facebook @Decapitated Decapitated w Polsce

Decapitated w Polsce 2021 zagrają aż cztery koncerty - daty, bilety i informacje

2021-06-04 15:26

To jedna z najlepszych informacji dla fanów deathmetalowej formacji Decapitated! Jak wynika z już oficjalnych informacji, muzycy wracają na scenę, a w Polsce zagrają w 2021 roku aż cztery koncerty. To jednak nie koniec pozytywnych wieści, bo okazuje się, że formacji na scenie towarzyszyć będę m.in. Varmia i Mentally Blind. Wiemy już gdzie i kiedy dokładnie będziecie mogli spotkać muzyków w naszym kraju!

W ciągu ostatnich dwóch tygodni dowiedzieliśmy się, że branża eventowa i koncertowo zostaje odmrożona. Pomimo, że wielu z organizatorów plenerowych wydarzeń zdecydowało o odwołaniu swoich imprez, są jednak tacy, którzy na decyzji rządu postanowili skorzystać.

Koncerty Decapitated w Polsce w 2021 roku

Koncerty Decapitated w Polsce w 2021 roku z pewnością przyciągną tysiące fanek i fanów deathmetalowych brzmień. ku zdziwieniu i zaskoczeniu wszystkich, formacja wystąpi w Polsce aż cztery razy! Zespół zapowiedział już serię koncertów w całej Europie. Ich trasa ma rozpocząć się już za miesiąc, bo 9 lipca 2021 roku w czeskiej miejscowości Velké Meziříčí na festiwalu Fajfest 2021. Kilka dni później Decapitated  wystąpią na festiwalu w Jarocinie, a następnie udadzą się do Eindhoven w Holandii.

Jurek Owsiak zaprasza do Muzeum Rocka!

Muzycy po koncercie u naszych zachodni sąsiadów ponownie pojawia się w Polsce i zostaną u nas na dłużej. Formacja zagra headlinerskie koncerty w kilku dużych miastach w Polsce. deathmetalowcy pojawią się, wspierani przez Varmia i Mentally Blind, w Katowicach, Warszawie i Krakowie.

Nowości na koncertach Decapitated w Polsce w 2021 roku

Wiele wskazuje na to, że możemy spodziewać się muzycznych nowości na koncertach Decapitated w Polsce w 2021 roku! Z oficjalnego profilu na Instagramie zespołu wynika, że być może podczas eventów w Polsce, muzycy zaprezentują kilka utworów, które finalnie pojawią się na nowym albumie grupy, który zgodnie z zapowiedziami ma zostać wydany właśnie w 2021 roku. Decapitated to znany na całym globie zespół metalowy, który powstał w 1996 roku. Krytycy zaliczają formację do ścisłej czołówki death metalowych zespołów na świecie. Szczegółowe informacje o koncertach w Polsce znajdziecie w grafice poniżej.

Sonda
Czy organizacja festiwalu Pol'and'Rock w nowym miejscu i nowej formule to dobry pomysł?