Dave Grohl wyda książkę z 'głośnymi wspomnieniami'! Kiedy premiera książki?

i

Autor: screen: https://youtu.be/I3OqQvCClNY

Dave Grohl wyda książkę z 'głośnymi wspomnieniami'! Kiedy premiera książki?

2021-04-08 9:11

Dave Grohl ma o czym opowiadać, zwłaszcza jeśli pomyśli się o czasach grania z Nirvaną. Dave ogłosił, że wyda specjalną książkę, która skupi się na 'głośnych wspomnieniach' z jego życia. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Dave Grohl ma z pewnością o czym opowiadać, zwłaszcza gdy pomyśli się o tym, że przecież artysta grał w Nirvanie i od ponad 25 lat przewodzi Foo Fighters. Dave ma na swoim koncie już książkę biograficzną, jednak teraz ma plan wrócić do 'głośnych wspomnień'. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Co tam w środku gra - Serj Tankian Elasticity

Dave Grohl wróci do 'głośnych wspomnień'. Kiedy premiera książki?

Książka ma trafić do sprzedaży 5 października 2021 i jej tytuł to 'The Storyteller: Tales of Life and Music', jak mówi Dave:

Od najmłodszych lat w Waszyngtonie, przez wyjazd na trasę w wieku 18 lat, teraz zamierzam opowiedzieć wam swoje przygody, które przeżyłem za mikrofonem.

Co najciekawsze, Grohl opublikował nawet fragment książki, który sam czyta:

Książka pierwotnie miała być wywiadem rzeką, jednak Dave doszedł do wniosku, że sam zrealizuje książkę i opowie o swoich wspomnieniach. Jak powiedział Dave:

Zadowolenie, które czułem z powodu przypominania i spisywania tych opowieści było świetne. Nie mogę się doczekać, aż się nimi z wami podzielę. Oczywiście to nie oznacza, że rzucę swoją pracę, ale przynajmniej mogę się z wami podzielić moimi szalonymi marzeniami, które w większości się spełniły.

Książka 'The Storyteller: Tales of Life and Music' dostępna jest w przedsprzedaży.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny