Dave Grohl o Nirvanie: była tam emocjonalna dysfunkcja

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=kMs7SLDFZdI

Dave Grohl o Nirvanie: była tam emocjonalna dysfunkcja

2021-02-03 10:56

Dave Grohl cały czas pytany jest o granie z Nirvaną i pewnym jest, że te pytania raczej nigdy się nie skończą. Tym razem frontman Foo Fighters opowiedział o relacjach, jakie łączyły członków zespołu.

Dave Grohl od lat świetnie sobie radzi z grupą Foo Fighters, jednak zawsze pojawiały się i pojawiać się będą pytania o Nirvanę. Tym razem artysta ujawnił, że relacje między członkami zespołu nie zawsze były normalne i pozytywne.

Co tam w środku gra? Keith Richards

Dave Grohl opowiedział o relacjach z członkami Nirvany

W rozmowie z 'The Big Issue'Dave Grohl opowiedział o tym, jakie różnice są miedzy relacjami z członkami Nirvany, a atmosferą w Foo Fighters:

Szczerze, to w Nirvanie było trochę nie tak. Oczywiście – kochaliśmy się. Byliśmy przyjaciółmi. Była tam jednak pewna dysfunkcja, która nie występuje w Foo Fighters. Czy byłem tak blisko z Kurtem, jak jestem obecnie z Taylorem Hawkinsem? Nie. Mieszkałem z Kristem i jego żoną, gdy dołączyłem do zespołu. Myślę, że trwało to z miesiąc, a później mnie wykopali. Zawsze jednak była między nami miłość, która była jeszcze mocniejsza po śmierci Kurta. Gdy teraz widzę Krista, przytulam go jak kogoś z rodziny. Wtedy jednak byliśmy młodzi, a świat był bardzo dziwny.

Była tam emocjonalna dysfunkcja, która ustępowała w momencie, gdy sięgaliśmy po instrumenty. Gdyby nie łączyła nas muzyka, nie bylibyśmy razem. Wierzę, że są ludzie, z którymi można komunikować się jedynie przez muzykę. Czasami jest to nawet większa i głębsza komunikacja.

Foo Fighters obecnie przygotowują się do wydania albumu 'Medicine at Midnight', który trafi do fanów 5 lutego 2021.